Nuotr.: Matas Baranauskas

NKL čempionato lyderį Šakių „Vytį“ nuo NKL finalo ketverto skiria vos viena pergalė. Ketvirtajame kėlinyje mačo eigą perlaužę Eriko Kučiausko auklėtiniai antrajame ketvirtfinalio mače svečiuose 69:58 (13:15, 12:15, 21:14, 23:14) palaužė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ ir serijoje iki trijų pergalių atitrūko 2-0.

Fotogalerija

Trečiasis mačas penktadienį bus žaidžiamas Šakiuose.

Trečiajam kėliniui artėjant į pabaigą, keturi Tado Pažėros ir Klaido Metrikio taškai leido šeimininkams išsiveržti į priekį – 44:41, bet Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniams išlaikyti persvaros neleido prastas puolimas.

Uostamiesčio ekipa per puspenktos minutės nepelnė nė taško, „Vytis“ surinko 9 taškus be atsako ir paėmė iniciatyvą į savo rankas – 50:44. Herkus Kumpys taikliu dvitaškiu galiausiai nutraukė klaipėdiečių taškų tylą – 46:50, bet paskui Paulius Beliavičius ir Marijus Užupis susmeigė po tritaškį bei „Vytis“ laikė kontrolę – 56:48.

Šarūnui Vingeliui surinkus keturis taškus, o Pauliui Semaškai pridėjus du, Šakių komandos pranašumas prieš prasidedant paskutinei minutei išaugo iki 13 taškų – 66:53.

Galingai sužaidęs Aurelijus Pukelis nugalėtojams surinko 21 tašką (6/8 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai) ir atkovojo 9 kamuolius, tačiau dėl išnaudoto pražangų limito aikštėje praleido 22 minutes.

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 15, Vytautas Šarakauskas, Tadas Pažėra ir Arūnas Mikalauskas – po 12.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 21 (9 atk .kam.), Paulius Beliavičius 15, Paulius Semaška 11.

3 TO
31 MIN
Paulius  Beliavičius
4 AS
1 TO
30 MIN