Nuotr.: D.Lukšta

Aurimas Urbonas po sėkmingo komandos draugo metimo ketvirtajame kėlinyje įtempė bicepsus ir suriaumojo iš džiaugsmo – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ nužygiavo iki Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) trofėjaus.

Fotogalerija

Lemiamame sezono mūšyje marijampoliečiai pirmavo didžiąją rungtynių dalį ir šaltakraujiškai sužaidę paskutines minutes 77:69 įveikė Šakių „Vyčio“ klubą.

A. Urbonas po finalo atsiėmė ne tik nugalėtojo taurę, bet ir naudingiausio NKL finalo ketverto žaidėjo prizą.

26-erių 198 cm ūgio puolėjas finale pelnė 22 taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pradavimus bei surinko 19 naudingumo balų

„Emocijos superinės, gal kažkiek dar ir nuovargis veikia. Manau, tik vėliau, po kokios savaitės visiškai suprasime, kiek daug nuveikėme.

O dėl MVP apdovanojimo, tai to nesureikšminu. Svarbu tai, kad komanda laimėjo“, – po apdovanojimų kalbėjo A. Urbonas.

Marijampolės klubas finale į priekį ryškiausiai išsiveržė trečiajame ketvirtyje, kurį „Vytis“ pralaimėjo beveik dvigubai – 13:25.

Nors paskutiniame kėlinyje šakiškiams pavyko beveik panaikinti deficitą, būtent A. Urbonas likus žaisti kelias minutes smeigė tritaškį ir pridėjo pirštą prie lūpų – varžovų sirgaliai nutildyti.

„Manau, rungtynių raktas buvo gynyba, nes „Vytis“ yra geriausiai puolanti lygos komanda, o mes nepraleidome nė 70 taškų“, – sakė puolėjas.

Paklaustas, kaip komanda švęs trečiąjį NKL titulą klubo istorijoje, A. Urbonas nusišypsojo: „Tikrai stipriai“.