Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Naujajam krepšinio sezonui besiruošianti Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes. Antradienį jaunieji žalgiriečiai išmėgino jėgas su daug labiau patyrusia Alytaus „Dzūkijos“ ekipa.

„Žalgiris-2“ komandos vyr. treneris Arvydas Gronskis šiose rungtynėse turėjo verstis be kelių svarbiausių krepšininkų, kurie prakaitą lieja „Žalgirio“ pagrindinės komandos treniruotėse.

Nieko keisto, kad „Betsafe–LKL“ rungtyniaujanti „Dzūkijos“ komanda nuo pat rungtynių pradžios kontroliavo mačo eigą. Po pirmojo kėlinio alytiškiai pirmavo 27:19, o antrajame padvigubino persvarą – 45:29.

Jaunieji žalgiriečiai sugebėjo laimėti trečiąjį kėlinį (27:24), ketvirtojo kėlinio viduryje priartėjo iki 70:79, tačiau galiausiai pralaimėjo rungtynes rezultatu 75:93.

Rezultatyviausiai kauniečių gretose žaidė Karolis Babušis, surinkęs 15 taškų. Giedrius Bergaudas pelnė 12 taškų, Gytis Mačionis – 11, Laurynas Vaištaras – 9, Mantas Rubštavičius – 8 taškus.

„Dzūkijos“ komandoje išsiskyrė 21 tašką pelnęs Mindaugas Sušinskas ir 18 įmetęs Gave‘as Devoe. Radoslavas Pekovičius ir Paulius Danisevičius pridėjo po 12 taškų.