Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

„Šilutės“ (1-0) krepšininkai pergale pradėjo Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) reguliarųjį sezoną, kai ketvirtadienio vakarą namuose 83:69 (19:24, 17:13, 21:18, 26:14) nugalėjo Tauragės krepšinio klubą (0-1).

19
29
78%
7/9
63%
5/8

Pirmoji rungtynių dalis šeimininkams nebuvo itin gera, kai antrojo kėlinio viduryje tauragiškiai pirmavo 7 taškais (31:24). Visgi tuomet „Šilutė“ kiek sumažino deficitą ir po dvidešimties žaidimo minučių atsiliko minimaliu skirtumu – 36:37.

Prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui „Šilutė“ jau buvo priekyje 57:55, tuomet spurtavo 20:10 (77:65) ir galiausiai šventė pergalę.

Šilutės klubo gretose geriausiai atrodė Valdas Vasylius, per 29 minutes pelnęs 19 taškų (7/9 dvit., 0/3 trit., 5/8 baud. met.), atkovojęs 6 ir perėmęs 3 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 29 naudingumo balus.

Tauragės komandoje su 21 tašku (9/16 dvit., 3/6 baud. met.), 8 sugriebtais kamuoliais ir 20 efektyvumo balų išsiskyrė Rytis Biliartas.

„Šilutė“: Valdas Vasylius (6 atk. kam., 29 naud. bal.) ir Byronas Sandfordas (6 atk. kam.) po 19, Omaras Alstonas 12 (6/7 dvit., 9 atk. kam.), Andrius Gaidys 11 (10 rez. perd.), Paulius Poška 10 (6 atk. kam.).

Tauragės krepšinio klubas: Rytis Biliartas 21 (8 atk. kam., 20 naud. bal.), Tadas Sebežiovas 17, Ernestas Serkevičius ir Oskaras Pleikys po 9.