Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Utenos „Juventus“ lengva pergale pradėjo pasirodymą Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT).

Daugiausia pataiko: Šarūnas Beniušis

Žydrūno Urbono auklėtiniai išvykoje 103:67 (26:16, 28:15, 30:19, 19:17) nepaliko jokių vilčių NKL čempionei Marijamolės „Sūduvai-Mantingai“ ir prieš atsakomąjį mačą susikrovė 36 taškų pranašumą.

Antroji dvikova Utenoje įvyks spalio 29-ąją.

Svečiai jau pirmoje mačo dalyje įgijo triuškinamą persvarą (54:29), o po pertraukos pranašumą dar labiau padidino.

Šioje dvikovoje uteniškiai fantastiškai atakavo iš trijų taškų zonos ir prieš ketvirtąjį ketvirtį buvo pataikę 12 tikslių metimų iš 17 (70 proc.).

Šeimininkams dvikovoje koją kišo didelis klaidų skaičius – 27 prarasti kamuoliai. Tuo metu Ž. Urbono kariauna suklydo 14 sykių.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Gytis Radzevičius. Gynėjas aikštėje praleido 23 minutes ir per jas pelnė 16 taškų (3/8 dvit., 1/1 trit., 7/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinko 22 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 16, Martynas Zigmantavičius (7 rez. perd., 8 kld.) ir Jonas Zakas po 13, Julius Liesis 9 (8 kld.).

„Juventus“: Bryantas Crawfordas ir Gytis Radzevičius (7/8 baud., 22 naud. bal.) po 16, Vytautas Šulskis 15, Arnas Beručka (5 rez. perd.), Marius Runkauskas ir Julius Jucikas (5 rez. perd.) po 10.