Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Vilniaus „Perlo“ (5-3) krepšininkai iškovojo penktąją pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse. Jie išvykoje 83:71 (19:16, 18:17, 28:27, 18:11) įveikė Tauragės (4-4) krepšinio klubą.

20
23
11
Blokuoti metimai
3

Svečiai iš Vilniaus įtikinamą persvarą susikrovė tik ketvirtajame kėlinyje. Likus žaisti 4 minutes puskablį pataikė Ąžuolas Tubelis, dvitaškį pridėjo Augustas Marčiulionis, o jau netrukus tas pats Tubelis įkrovė kamuolį iš viršaus, taip padidindamas „Perlo“ persvarą iki 13 taškų (81:68), kurios panaikinti Tauragės komandai per likusį laiką nepavyko.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Tubelis, kuris per 24 minutes pelnė 20 taškų (10/14 dvit., 0/1 trit., 0/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, vieną perėmė, blokavo tris varžovų metimus, tačiau 4 sykius suklydo bei iš viso surinko 23 naudingumo balus.

Jau kitame ture vilniečiai namuose susitiks su „Palangos Kuršiais“, o tauragiškiai išvykoje žais su Šakių „Vyčiu“.

Tauragės krepšinio klubas: Rytis Biliartas 24 (8 atk. kam.), Deividas Keburys (5 atk. kam.) ir Liudas Valantinas (7 atk. kam., 3 per. kam.) po 10, Oskaras Pleikys 7.

„Perlas“: Ąžuolas Tubelis 20 (11 atk. kam.), Augustas Marčiulionis 15, Adas Šimonis 14 (6 atk. kam.), Einaras Tubutis 12, Andreas Kalogiros 8 (6 atk. kam.).