Nuotr.: A.Čiza

Itin rezultatyviose rungtynėse „Šilutė“ (8-3) svečiuose 102:93 (29:27, 25:19, 19:25, 29:22) įveikė Molėtų „Ežerūną“ (5-7).

25
27
11
1

Kęstučio Mačijausko treniruojama „Šilutė“ laimėjo trečią kartą paeiliui ir taip nutraukė trijų „Ežerūno“ pergalių seriją.

Iki mačo pabaigos likus puspenktos minutės „Ežerūnas“ atsiliko tik 87:89, bet Omaras Alstonas įmetė dvitaškį, Andrius Gaidys pridėjo du taškus ir „Šilutė“ pabėgo 93:87.

Molėtiškiai dar kartą priartėjo iki 2 taškų (91:93), tačiau Byronas Sanfordas smeigė tritaškį, Kemalis Canbolatas ir Linas Lekavičius pridėjo po dvitaškį, B. Sanfordas pelnė dar du taškus ir šilutiškiai likus pusei minutės atitrūko nepavejamai – 102:93.

„Ežerūnas“: Mantas Šerkšnas 27 (5/9 trit.), Ignas Lukošius 18 (14 atk. kam., 5 bl., 36 naud. bal.), Tautvydas Vyšniauskas 13 (3/3 trit.), Rokas Jukonis 10.

„Šilutė“: Kemalis Canbolatas 25 (12/18 dvit., 11 atk. kam.), Byronas Sanfordas 18, Linas Lekavičius 15, Omaras Alstonas 14 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Andrius Gaidys 11.