Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (11-3) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse grįžo į pergalių kelią.

15
29
5
10

Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 83:73 (15:25, 19:15, 22:16, 27:17) palaužė Šilalės „Lūšies“ (4-10) krepšininkų pasipriešinimą.

Mačo pradžia sėkmingiau susiklostė šeimininkams. Valdas Undraitis realizavo baudas, Martynas Šeputis bei V. Undraitis smeigė po tritaškį, o „Lūšis“ pirmąjį kėlinį baigė spurtu 15:4 bei susikrovė dviženklę persvarą – 25:15.

„Sūduva-Mantinga“ iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Aurimas Kieža pataikė dvitaškį, Edvinas Jezukevičius surinko 7 taškus paeiliui ir po jo taškų trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai išsiveržė į priekį (51:49).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Gintautas Matulis realizavo baudas, Šarūnas Beniušis pataikė dvitaškį, o Jonas Zakas smeigė tritaškių ir marijampoliečių persvarą padidino iki 6 taškų – 63:57.

Marijampoliečiai rungtynes perlaužė ketvirtojo kėlinio viduryje. Martynas Zigmantavičius atliko reidą krepšio link, G. Matulis bei Tomas Galeckas atseikėjo po tritaškį, o „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 9:0 bei įgijo 11 taškų persvarą – 74:63.

Puikias rungtynes sužaidęs T. Galeckas pelnė 15 taškų (5/10 trit.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 7 ir perėmė 5 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas bei nepaisant 3 klaidų, surinko 29 naudingumo balus.

Komandai nepadėjo Julius Liesis bei problemų su pėda turintis Justinas Jogminas.

Kitas rungtynes marijampoliečiai žais poryt, kuomet namuose vėl susitiks su „Lūšies“ ekipa. Rungtynių pradžia – 16 val.

„Lūšis“: Valdas Undraitis 17 (3/7 trit.), Raimondas Matutis 13 (2/6 trit.), Eimantas Žilius 12 (3/6 dvit., 2/6 trit.), Martynas Šeputis 11.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 16 (5/10 dvit.), Tomas Galeckas 15 (5/10 trit., 10 rez. perd., 7 atk. kam.), Gintautas Matulis 14 (2/2 dvit., 2/6 trit.), Šarūnas Beniušis 13 (5/5 dvit.).