Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Vienvaldžiai VIKINGLOTTO-NKL lyderiai „Telšiai“ (13-2) antrąsyk per dvi dienas įveikė Tauragės krepšinio klubą (5-10).

24
28
50%
4/8
3

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai Tauragėje per pratęsimą 95:87 (23:18, 20:16, 21:22, 17:25, 14:6) įveikė šeimininkus ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės bei antrąją per dvi dienas.

Trečiadienį vykusiose rungtynėse Telšiuose šeimininkai Tauragės sporto klubą įveikė 88:65.

Prasidėjus paskutinei minutei Ignas Razutis padidino telšiškių pranašumą (79:76), Rytis Bilartas tuoj pat atsakė dviem baudų metimais (78:79), Mindaugas Norkus kitoje atakoje pataikė dvitaškį ir šeimininkams paliko 26 sekundes išsigelbėti – 81:78.

Lemiamoje atakoje Oskaras Pleikys išprovokavo varžovų pražangą, realizavo pirmąjį baudos metimą, bet prametė antrąjį, tačiau kamuolį puolime atkovojęs R. Biliartas dar sykį privertė prasižengti varžovus ir pataikęs abu baudų metimus išlygino rezultatą (81:81). M. Norkaus dvitaškis paskutinėmis sekundėmis tikslo nepasiekė ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Papildomą atkarpą sėkmingiau pradėjo R. Vaišvilos auklėtiniai, kurie spurtavo 10:0 (91:81) ir po šio smūgio šeimininkai atsitiesti nebesugebėjo.

Svečiai trečiojo kėlinio pabaigoje turėjo dviženklę persvarą (63:52), tačiau tauragiškiai neketino sudėti rankų ir, laimėję atkarpą 12:1, sumažino atsilikimą iki minimumo, o likus 2 minutėms iki mačo pabaigos, komandas skyrė tas pats vienas taškas – 76:77.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Gytis Sirutavičius per 36 minutes pelnė 24 taškus (5/7 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Tauragės krepšinio klubas: Rytis Biliartas 22 (4/14 dvit., 11/16 baud., 10 atk. kam., 11 išpr. praž., 27 naud. bal.), Andrius Aleksandrovas 15, Ernestas Serkevičius 12, Karolis Babkauskas 11, Oskaras Pleikys 10.

„Telšiai“: Gytis Sirutavičius 24 (4/8 trit., 28 naud. bal.), Laurynas Kaveckis 23 (6/7 dvit., 25 naud. bal.), Vilius Pocius 16, Mindaugas Norkus 13 (8 atk. kam.).