Nuotr.: A.Čiža

Septynis blokus atlikęs Ignas Lukošius užfiksavo Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) sezono rekordą, o jo vedama Molėtų „Ežerūno“ (10-8) ekipa namie 93:84 (24:24, 28:20, 18:18, 23:22) įveikė „Palangos Kuršius“ (6-12).

Nugalėtojams Ignas Lukošius per 30 minučių įmetė 18 taškų (8/8 dvit., 2/4 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 7 metimus ir surinko 35 naudingumo balus.

Ankstesnis sezono rekordas buvo šeši blokuoti metimai. Jis taip pat priklausė I. Lukošiui.

Vidurio puolėjas šį sezoną vidutiniškai blokuoja po 3,2 metimo ir pagal šį rodiklį lygoje yra nepralenkiamas.

„Ežerūnas“ į priekį pabėgo antrojo kėlinio pabaigoje. Iki ilgosios pertraukos likus 3 minutėms „Palangos Kuršiai“ pirmavo 42:40, bet kėlinį „Ežerūnas“ baigė spurtu 12:2 ir įgijo 8 taškų pranašumą.

Trečiajame kėlinyje Molėtų ekipa buvo pabėgusi iki 13 taškų pranašumo, bet palangiškiai pamažu savo atsilikimą mažino ir likus 2 minutėms iki mačo pabaigos priartėjo iki 3 taškų.

Visgi Mantas Šerkšnas pataikė abi baudas, sezoną Palangos komandoje pradėjęs Tautvydas Vyšniauskas smeigė tritaškį ir „Ežerūnas“ pasiekė pergalę.

Tautvydas Vyšniauskas spalio pabaigoje Molėtų ekipai buvo paskolintas iki sezono pabaigos. Pirmąjį mačą su buvusia komanda žaidęs puolėjas per 26 minutes įmetė 19 taškų (2/2 dvit., 4/7 trit., 3/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

„Ežerūnas“: Dominykas Zupkauskas 20 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Tautvydas Vyšniauskas 19 (4/7 trit.), Ignas Lukošius (10 atk. kam., 7 bl.) ir Mantas Šerkšnas po 18, Justas Šukelis 13.

„Palangos Kuršiai“: Robertas Keliačius 25 (9 atk. kam.), Quincy Tayloras 18 (9 rez. perd.), Mykolas Dieninis (13 atk. kam.) ir Luka Zaharijevičius po 10, Mindaugas Reminas ir Aidas Viskontas po 9.