Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Joniškio „Delikateso“ (9-9) ekipa VIKINGLOTTO-NKL čempionate iškovojo devintąją pergalę.

33
36
60%
6/10
4

Roberto Giedraičio auklėtiniai ketvirtajame kėlinyje surengė įspūdingą spurtą ir namuose 80:70 (13:19, 18:13, 15:23, 34:15) įveikė Šilalės „Lūšies“ (4-14) ekipą.

Beveik visų rungtynių metu atsilikinėję šeimininkai po trijų kėlinių turėjo 9 taškų deficitą (46:55), tačiau ketvirtajame kėlinyje surengė lemiamą spurtą.

Likus rungtyniauti 5 minutes iki lemiamo ketvirčio pabaigos „Delikatesas“ atsiliko 61:70, tačiau jau netrukus Airidas Giedraitis ir Eimantas Stankevičius smeigė po tritaškį, Mantvydas Žukauskas pelnė dvitaškį, o „Delikatesas“ 5 minučių atkarpą iš viso laimėjo net 19:0 ir pasiekė pergalę namų aikštėje.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Eimantas Stankevičius, kuris per 33 aikštelėje praleistas minutes pelnė 33 taškus (3/8 dvit., 6/10 trit., 9/10 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, perėmė 4 kamuolius ir tiek pat kartų suklydo bei surinko 36 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Eimantas Stankevičius 33 (7 atk. kam., 4 per. kam., 36 naud. bal.), Giedrius Stankevičius 14 (10 atk. kam.), Mantvydas Žukauskas 12 (4 atk. kam., 6 rez. perd.), Airidas Giedraitis 8.

„Lūšis“: Martynas Šeputis 23 (5/7 trit., 5 atk. kam.), Valdas Undraitis 16 (8 atk. kam.), Brandonas Boldenas ir Justas Košys (6 atk. kam., 4 rez. perd.) po 8.