Pergalę Nacionalinės krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) pasiekė Joniškio „Delikatesas“ (10-10), kuris išvykoje 81:76 (25:24, 25:10, 19:19, 12:23) nugalėjo „Jonavos“ (5-15) krepšininkus.

„Jonavos“ krepšininkai į duobę įkrito antrajame ketvirtyje, kuriame varžovams leido pelnyti 25 taškus, patys surinko 10 ir taip svečiams leido juos pranokti daugiau nei dvigubai.

Visgi šeimininkai nepasidavė ir prabudo lemiamame kėlinyje, kuriame bandė gelbėtis – per lemiamas 4 minutes spurtavo 13:2 (75:78), tačiau „Delikatesas“ po Eimanto Stankevičiaus ir Andriaus Globio baudų metimų šventė pergalę.

Nepaisant pralaimėjimo, įspūdingą pasirodymą naudingumo atžvilgiu surengė Martynas Pacevičius, per 28 minutes pelnęs 22 taškus (9/13 dvit., 4/7 baud. met.), atkovojęs 12 kamuolių, išprovokavęs 7 pražangas ir surinkęs 34 efektyvumo balus.

„Jonava“: Martynas Pacevičius 22 (12 atk. kam., 34 naud. bal.), Martynas Linkevičius 17 (7 atk. kam.), Kahlilas Thomasas 10 (12 atk. kam.), Juozas Balčiūnas 8 (5 rez. perd.).

„Delikatesas“: Andrius Globys 21 (7 atk. kam.), Eimantas Stankevičius 18 (5 atk. kam.), Aistis Pilauskas 17, Giedrius Stankevičius 16 (10 atk. kam.), …, Paulius Danusevičius 2 (7 atk. kam.).