Problemų neturėję Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (15-5) iškovojo savo didžiausią pergalę šio sezono VIKINGLOTTO – NKL pirmenybėse, namie 99:66 (21:16, 27:14, 22:19, 29:17) įveikdami „Jonavos“ (5-16) krepšininkus.

25
26
56%
5/9
75%
6/8

„Neptūnas-Akvaservis“ jau antrojo kėlinio pradžioje po Mato Vaitkaus metimo įgijo dviženklę persvarą (26:16). Nojus Mineikis vėliau įskraidino du tritaškius metimus iš eilės, Dovydas Romančenka pridėjo vieną ir šeimininkų pranašumas išaugo iki rekordinio 19 taškų (41:22).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai tęsė savo dominavimą ir galiausiai laimėjo 33 taškų persvara – didžiausia šį sezoną.

Kelią į pergalę uostamiesčio ekipai nutiesė taiklūs tritaškiai, kurių jie realizavo net 16 iš 32. Iš toli pasižymėjo septyni skirtingi krepšininkai.

Nugalėtojams 25 taškus pelnęs Klaidas Metrikis sužaidė rezultatyviausias karjeros VIKINGLOTTO – NKL rungtynes.

„Neptūnas-Akvaservis“ po šio laimėjimo toliau žengia ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 25, Nojus Mineikis 14, Matas Vaitkus 13 (5 rez. perd), Vytautas Šarakauskas 12 (14 atk. kam).

„Jonava“: Martynas Pacevičius 19, Kahlilas Thomasas 14, Redas Jakubauskas 11 (6 rez. perd).