Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Po dviejų savaičių pertraukos VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (19-4) Naujuosius metus pradėjo pergalingai.

16
30
12
2

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 96:75 (23:18, 22:25, 26:18, 25:14) pranoko Joniškio „Delikateso“ (11-13) krepšininkus ir pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

Antrojo kėlinio pradžioje Šarūnas Beniušis įkrovė iš viršaus, Martynas Zigmantavičius surinko 4 taškus paeiliui, Tautvydas Kliučinykas pataikė tritaškį ir po laimėtos atkarpos 11:6, „Sūduva-Mantinga“ įgijo dviženklę persvarą – 34:24.

Vis tik ketvirčiui artėjant į pabaigą, Mantvydas Žukauskas įmetė dvitaškį, Eimantas Stankevičius realizavo baudas, dar du taškus pridėjo Paulius Danisevičius ir prieš ilgąją pertrauką „Delikatesas“ deficitą sumažino iki dviejų taškų (43:45).

Šeimininkai dar vieną spurtą surengė trečiajame kėlinyje. Š. Beniušis pataikė dvitaškį, Justinas Jogminas surinko 4 taškus iš eilės, sudėtingą metimą iš po krepšio pataikė M. Zigmantavičius ir „Sūduva-Mantinga“ laimėjo atkarpą 17:6, po kurios atstatė dviženklį pranašumą – 71:61.

Marijampoliečių pergalę įtvirtino sėkminga ketvirtojo kėlinio pradžia. Gintautas Matulis realizavo baudų metimus po nesportinės Šarūno Valuntos pražangos, J. Jogminas bei T. Kliučinykas pridėjo po taiklų metimą iš vidutinio nuotolio ir po spurto 7:2, ekipas jau skyrė 15 taškų – 78:63.

Nugalėtojų gretose puikiais dėjimais išsiskyręs Š. Beniušis taip pat buvo ir naudingiausias mačo žaidėjas. Jis pelnė 16 taškų (6/9 dvit., 4/6 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

„Visų pirma, aišku, patenkinti pergale. Įsivažiavome sunkiai, bet natūralu, nes turėjome dalį treniruočių lauke ir salėje. Žaidimas akiai nebuvo mielas, bet antroje dalyje gerai apsigynėme ir tas lėmė pergalę.

Šiandien buvo nebloga rotacija, norėjosi, kad visi gautų žaidybinio ritmo. Edvinui (Jezukevičiui) po visų treniruočių atsirado Achilo sausgyslės uždegimas, tad reikėjo keisti didelius, bet tas gavosi neblogai. Esu patenkintas šio vakaro rungtynėmis“, – po pergalės sakė vyriausiasis treneris P. Šakinis.

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis (6/9 dvit., 12 atk. kam.) ir Martynas Zigmantavičius (6/8 dvit.) po 16, Aurimas Kieža 15 (5/9 dvit., 8 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas 13 (3/3 trit.), Justinas Jogminas 11 (5/7 dvit., 10 atk. kam.), Jonas Zakas 10.

„Delikatesas“: Eimantas Stankevičius 22 (4/9 trit.), Mantvydas Žukauskas 14, Andrius Globyss 11 (4/10 dvit.).