Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

11-ąją pergalę paeiliui iškovojo vienvaldžiai VIKINGLOTTO-NKL čempionato lyderiai „Telšių“ (21-2) krepšininkai.

Telšiškiai savo aikštėje tik po atkaklios kovos 88:80 (20:25, 17:19, 25:19, 26:17) įveikė „Jonavos“ (6-17) klubą.

Šeimininkai pirmoje mačo dalyje buvo besivejančių vaidmenyje ir vienu metu jų deficitas siekė 15 taškų (29:44). Į pertrauką komandos išėjo ilsėtis svečiams turint 7 taškų pranašumą – 44:37.

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui „Jonava“ dar turėjo 13 taškų persvarą (56:43), bet telšiškiai sėkmingai sužaidė 5 minučių atkarpą ir prieš lemiamą kėlinį turėjo minimalų deficitą – 62:63.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai ketvirtajame kėlinyje laimėjo atkarpą 11:4 (78:71) ir, kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo rungtynes perlaužęs spurtas, po kurio svečiai atsigauti nebesugebėjo.

Fantastiškai nugalėtojų gretose žaidęs Mindaugas Norkus per 31 minutę pelnė 31 tašką (12/16 dvit., 7/9 baud.), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

„Jonavos“ ekipoje su 17 taškų (4/6 dvit., 3/5 trit.), 8 atkovotais kamuoliais ir 24 naudingumo balais išsiskyrė Martynas Linkevičius.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 31 (12/16 dvit., 7/9 baud., 34 naud. bal.), Tomas Rimša 11, Laurynas Kaveckis 10, Ovidijus Kaminskis ir Ignas Razutis (9 rez. perd., 22 naud. bal.) po 9.

„Jonava“: Martynas Linkevičius 17 (8 atk. kam., 24 naud. bal.), Kahlilas Thomasas 13, Ignas Fiodorovas 12, Modestas Žaunieriūnas 11.