Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

17-metis 192 cm ūgio Augustas Marčiulionis surinko trigubą dublį, o Vilniaus „Perlas“ (13-11) VIKINGLOTTO-NKL pasiekė pergalę per pratęsimą. Edvino Justos kariauna namuose 103:99 (24:26, 35:25, 19:23, 14:18, 11:7) įveikė Tauragės krepšinio klubą (6-18).

27
38
11
12

Nugalėtojams Augustas Marčiulionis per 44 minutes pelnė 27 taškus (4/10 dvit., 5/12 trit., 4/4 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, perėmė tris kamuolius, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 38 naudingumo balus.

Tai buvo rezultatyviausios ir naudingiausios gynėjo karjeros rungtynės. Jis taip pat pasiekė savo atkovotų kamuolių geriausią rezultatą.

Tai pirmasis Nacionalinės krepšinio lygos trigubas dublis šį sezoną. Lygoje trigubas dublis nebuvo pasiektas beveik dvejus metus – nuo 2018 metų vasario mėnesio, kai tuo dukart pasižymėjo Aurimas Urbonas.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus pusantros minutės Karolis Babkauskas pataikė abi baudas ir Tauragės ekipos persvarą padidino iki 3 taškų (92:89).

Tauragiškiai dar prametė du metimus, galėjusius įtvirtinti pergalę, o galiausiai Augustas Marčiulionis likus 8 sekundėms smeigė tritaškį ir rezultatą išlygino.

Ernestas Serkevičius prarado kamuolį ir A. Marčiulionis dar atliko tritaškį, galėjusį nulemti nugalėtoją per pagrindinį laiką, bet šūvis tikslo nepasiekė.

Pratęsime Tauragės krepšinio klubas po K. Babkausko tritaškio buvo priekyje (95:94), bet A. Marčiulionis ir Andreas Kalogiros atsakė dvitaškiais, Erikas Jermolajevas įmetė baudą ir „Perlas“ atitrūko 99:95.

Prasidėjus paskutinei minutei po Tado Sebežiovo baudų metimų tauragiškiai priartėjo iki 99:100, bet Ąžuolas Tubelis įmetė vieną baudą, A. Marčiulionis sumetė abi ir „Perlas“ šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose spindėjo ir Ąžuolas Tubelis, kuris surinko 27 taškus (10/13 dvit., 1/3 trit., 4/5 baudos), atkovojo 7 kamuolius, blokavo 3 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

„Perlas“: Augustas Marčiulionis (11 atk. kam., 12 rez. perd.) ir Ąžuolas Tubelis (10/13 dvit.) po 27, Erikas Jermolajevas 18 (6/8 metimai), Adas Šimonis 11, Andreas Kalogiros 10 (14 atk. kam.).

Tauragės krepšinio klubas: Tadas Sebežiovas 25 (10/10 baudos), Karolis Babkauskas (5/9 trit.) ir Rytis Biliartas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) po 19, Ernestas Serkevičius ir Andrius Aleksandrovas po 9.