Kahlilas Thomasas sužaidė karjeros rungtynes VIKINGLOTTO-NKL čempionate bei padėjo „Jonavos“ (7-18) klubui pasiekti pergalę.

26
46
17
4

Nerijaus Zabarausko auklėtiniai išvykoje 90:85 (18:27, 26:16, 23:23, 23:19) palaužė Molėtų „Ežerūno“ (11-15) pasipriešinimą.

Permainingose rungtynėse viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis, o per jas sėkmė lydėjo svečius.

Likus 2 minutėms iki mačo pabaigos, Dominykas Zupkauskas baudų metimais šeimininkus išvedė į priekį (85:84), tačiau tuomet Modestas Žiauneriūnas pelnė 4 taškus paeiliui (88:85), o pergalę jonaviečiams įtvirtino Igno Fiodorovo baudų metimai.

Minėtasis K. Thomasas šiose rungtynėse per 38 minutes pelnė 26 taškus (10/15 dvit., 6/6 baud.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 46 naudingumo balus.

Amerikiečiui puikiai talkinęs M. Žiauneriūnas per 35 minutes įmetė 22 taškus (2/3 dvit., 5/7 trit., 3/3 baud.) ir surinko 21 naudingumo balą.

Šeimininkų gretose dvigubą dublį surinko D. Zupkauskas – 19 taškų (5/10 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.) ir 12 rezultatyvių perdavimų. Gynėjas per 37 minutes taip pat atkovojo 6 kamuolius, 5 sykius suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

„Ežerūnas“: Dominykas Bučas 21 (7/8 dvit.), Dominykas Zupkauskas 19 (5/10 dvit., 12 rez. perd., 5 kld., 26 naud. bal.), Rokas Jukonis 17 (7/11 dvit., 7 atk. kam., 24 naud. bal.), Tauras Ulevičius 10.

„Jonava“: Kahlilas Thomasas 26 (10/15 dvit., 6/6 baud., 17 atk. kam., 46 naud. bal.), Modestas Žiauneriūnas 22 (5/7 trit., 21 naud. bal.), Martynas Linkevičius 16 (7 atk. kam.), Ignas Fiodorovas 14.