Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) iškovojo Vilniaus „Perlo“ (14-11) krepšininkai, kurie namuose 98:79 (22:19, 25:15, 29:25, 22:20) nugalėjo „Šilutės“ (17-8) komandą.

Vilniečiai pranašumą įgavo dar pirmojoje rungtynių pusėje, kai po dviejų ketvirčių „Ryto“ dubleriai pirmavo 13 taškų persvara (47:34).

„Perlas“ šilutiškius pranoko tiek atkovotų kamuolių (44 prieš 36), tiek rezultatyvių perdavimų (19 prieš 15) statistinėse grafose.

Rezultatyviausiai ir naudingiausiai „Perlo“ gretose rungtyniavo Augustas Marčiulionis, kuris per 32 minutes pelnė 25 taškus (11/13 dvit., 0/3 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

Tuo metu „Šilutę“ vedė Linas Lekavičius, per 34 minutes įmetęs 18 taškų (4/11 dvit., 1/5 trit., 7/8 baud. met.), sugriebė 6 ir perėmė du kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus, taip užfiksuodamas 17 balų naudingumą.

„Perlas“: Augustas Marčiulionis 25 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 30 naud. bal.), Ąžuolas Tubelis 22 (10 atk. kam., 27 naud. bal.), Simas Jarumbauskas 21 (5 atk. kam.), Erikas Jermolajevas 10, Adas Šimonis 8 (6 rez. perd.), Pijus Rimkus ir Andreas Kalogiros (8 atk. kam.) po 5.

„Šilutė“: Linas Lekavičius 18 (6 atk. kam.), Andrius Gaidys 15 (6 rez. perd.), Ernestas Sederevičius 14, Paulius Poška 15 (9 atk. kam.), Byronas Sanfordas 9 (9 atk. kam.).