Nuotr.: L.Šilkaitis
Nuotr. L.Šilkaitis

Apsukų nemažinantys VIKINGLOTTO-NKL pirmenybių lyderiai „Telšių“ (23-2) krepšininkai iškovojo 13-ąją pergalę paeiliui.

Šį kartą telšiškių jėgą pajuto namuose žaidę „Palangos Kuršiai“ (11-14) – 80:73 (18:18, 23:12, 20:16, 19:27).

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai į priekį pabėgo antrajame kėlinyje, kai spurtavo 18:4 (40:26), o prieš lemiamą ketvirtį jų pranašumas dar tašku išaugo – 61:46.

Likus 5 minutėms iki mačo pabaigos, Vilius Pocius padidino svečių persvarą iki 24 taškų (75:51), tačiau „Palangos Kuršiai“ laimėjo atkarpą 17:0 ir komandas prieš prasidedant lemiamai minutei jau skyrė tik 7 taškai – 68:75.

Vis dėlto per vėlai atsibudusiems Pauliaus Barkaus auklėtiniams dvikovoje išsigelbėti nebepavyko.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Ovidijus Kaminskis per 26 minutes pelnė 21 tašką (6/7 dvit., 9/12 baud.), atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 33 naudingumo balus.

„Palangos Kuršiai“: Aidas Viskontas 17 (6 išpr. praž.), Quincy Tayloras 12, Mykolas Dieninis, Mindaugas Reminas ir Valerii Anisimovas (8 atk. kam.) po 9.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 21 (6/7 dvit., 9/12 baud., 8 atk. kam., 9 išpr. praž., 33 naud. bal.), Laurynas Kaveckis 18, Mindaugas Norkus 12 (13 atk. kam.), Vilius Pocius 10 (6/7 baud.).