Pergalę Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) ir Baltarusijos turnyre pasiekė Joniškio „Delikateso“ ekipa.

12
16
100%
7/7
4

Namuose rungtyniavę Roberto Giedraičio auklėtiniai rungtynių pabaigoje 80:79 (16:28, 24:13, 16:15, 24:23) įveikė Minsko „Cmoki-2“ pasipriešinimą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rungtyniauti likus minutę „Delikateso“ krepšininkai turėjo minimalią persvarą (78:77), tačiau ją iki 3 taškų netrukus padidino Airidas Giedraitis (80:77).

Svečiai savo atsako metu prametė tritaškį, tačiau kamuolį atkovojo Aliaksejus Navoičykas, kuris skirtumą vėl sumažino iki minimalaus (79:80).

Aikštės šeimininkai šįsyk sėkmingo užpuolio nesurengė, tačiau pergalę išplėšti galimybę turėję svečiai tuo nepasinaudojo: Uladzislau Blizniuko metimas skriejo pro šalį ir „Delikatesas“ šventė pergalę.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Aistis Pilauskas, kuris per 20 minučių pelnė 12 taškų (1/4 dvit., 1/2 trit., 7/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, vieną kamuolį perėmė, dukart suklydo ir surinko 16 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Giedrius Stankevičius 14 (5 atk. kam.), Eimantas Stankevičius, Aistis Pilauskas ir Airidas Giedraitis po 12, Paulius Danusevičius 8 (8 atk. kam.).

„Cmoki-2“: Uladzislau Blizniukas 16 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Aliaksejus Navoičykas 12, Antonas Vaškevičius 11, Vadzimas Tratsiakas 10.