Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Septyniese rungtyniavę „Šilutės“ (18-8) krepšininkai VIKINGLOTTO-NKL pasiekė pergalę namuose. Kęstučio Mačijausko kariauna po atkaklios kovos 82:72 (24:25, 21:19, 13:12, 24:16) įveikė Molėtų „Ežerūną“ (11-16).

25
28
75%
12/16
3

Po šio laimėjimo „Šilutė“ įsitvirtino trečioje turnyro lentelės vietoje. Ketvirtoje pozicijoje esanti Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ekipa turi viena pergale mažiau ir vienu pralaimėjimu daugiau.

Šilutiškiams nepadėjo Omaras Alstonas ir Simonas Serapinas, o svečių komandoje nežaidė vidurio puolėjas Ignas Lukošius.

„Šilutės“ startinio penketo krepšininkai žaidė bent po 33 minutes. Paulius Poška ir Ernestas Sederevičius rungtyniavo bei keitimų, Andrus Gaidys aikštėje praleido beveik 38 minutes, Byronas Sanfordas – 37 minutes, o Linas Lekavičius – beveik 34 minutes.

Nuo suolo pakilo tik Tautvydas Rimkus (7 min. ir 37 sek.) bei Vytautas Jakubaitis (3 min. ir 49 sek.).

Prasidėjus priešpaskutiniai mačo minutei „Ežerūnas“ priartėjo iki 5 taškų (71:76), o tuomet Byronas Sanfordas pataikė abi baudas, netrukus baudos metimais pasižymėjo Andrius Gaidys ir Paulius Poška bei „Šilutė“ šventė pergalę.

„Šilutė“: Linas Lekavičius 25 (12/16 dvit.), Ernestas Sederevičius 21, Byronas Sanfordas 16 (9 atk. kam.), Andrius Gaidys (8 rez. perd.) ir Paulius Poška (14 atk. kam.) po 10.

„Ežerūnas“: Rokas Jukonis 17, Mantas Šerkšnas 13, Dominykas Zupkauskas 10 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Justas Šukelis 7.