Jonavos „Jonava“ (8-19) klubas po permainingos kovos namuose šventė pergalę VIKINGLOTTO-NKL rungtynėse 93:91 (18:26, 21:16, 22:20, 32:29) prieš Mažeikių „Erelius“ (10-17).

Svečių negelbėjo įspūdingas rungtynes sužaidęs Mogga Lado. Legionierius per 31 minutę pelnė 30 taškų (13/16 dvit., 4/5 baud. met.) po 3 kartus atkovojo ir rezultatyviai perdavė kamuolį, tačiau suklydo 5 kartus ir surinko 33 naudingumo balus.

Pirmąjį kėlinį prasiveržimu po krepšiu pabaigęs Christianas Noblesas suteikė svečiams 8 taškų pranašumą – 26:18. Tiesa, antrajame kėlinyje daugiausia Redo Jakubausko pastangomis šeimininkų deficitas sumažėjo iki 3 taškų – 39:42.

Ketvirtajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. Likus žaisti 42 sekundes Martynas Pacevičius įkrovė iš viršaus ir suteikė šeimininkams 6 taškų persvarą – 89:83. Kitoje aikštės pusėje Justas Nausėdas atsakė tritaškiu ir perpus sumažino atsilikimą – 89:86.

Per likusį rungtynių laiką „Ereliai“ bandė gelbėtis pražangomis, tačiau nuo baudų metimų linijos neklydę šeimininkai šventė pergalę.

„Jonava“: Kahilas Thomasas 16 (6 atk. kam.) , Modestas Žaunieriūnas 15, Juozas Balčiūnas 14 (5 rez. perd.), Redas Jakubauskas 12, Martynas Linkevičius (7 atk. kam.) ir Stanley Whittakeris (9 rez. perd.) po 11.

„Ereliai“: Mogga Lado 30 (13/16 dvit.) Rokas Stankevičius 21,  Justas Nausėdas 15, Bernardas Tayloras 6 (10 atk. kam.), Mantvydas Staniulis 5 (13 rez. perd.).