Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Tauragės krepšinio klubas (6-22) VIKINGLOTTO–NKL varžybose patyrė triuškinantį pralaimėjimą namuose, kur 63:90 (8:24, 22:15, 12:27, 21:24) nusileido Joniškio „Delikateso“ (14-14) krepšininkams.

18
25
80%
4/5
100%
2/2

Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje krito į duobę, kurios metu pelnė tik 8 taškus, taip leisdami „Delikateso“ ekipai susikrauti solidų 16 taškų pranašumą – 24:8.

Po ilgosios pertraukos svečiai sužaidė dar vieną solidų ketvirtį gynyboje, leisdami varžovams pelnyti 12 taškų, tuo tarpu patys sumetė 27 ir prieš lemiamą rungtynių kėlinį rungtynių likimas tapo aiškus – 66:42.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Mantvydas Žukauskas, kuris per 26 minutes pelnė 18 taškų (2/4 dvit., 4/5 trit., 2/2 baud. met.) atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 kamuolius ir fiksavo 25 naudingumo balų rodiklį.

Tauragės ekipai nepadėjo Deividas Keburys, Tadas Sebežiovas ir Andrius Aleksandrovas.

Tauragės krepšinio klubas: Arminas Bergaudas 16, Ernestas Serkevičius 12, Rytis Biliartas 11 (8 atk. kam.), Tautvydas Žioba 10 (7 atk. kam.).

„Delikatesas“: Mantvydas Žukauskas 18 (25 naud. bal., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Šarūnas Valunta 16 (5 rez. perd.), Andrius Globys 14, Airidas Giedraitis 13, Rokas Ulvydas 10 (8 atk. kam., 3 blk.).