Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Gynyboje strigę Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (18-10) patyrė skaudų pralaimėjimą prieš „Palangos Kuršius“ (12-16) rezultatu 62:91 (23:21, 13:19, 22:26, 4:25).

13
27
11
2

Susitikimą geriau pradėjo „Palangos Kuršiai“ pelnydami 7 taškus be atsako, bet Klaipėdos komandoje savo žodį tarė Deividas Rasys, pelnęs 5 taškus iš eilės. Beveik viso ketvirčio metu atsilikinėjęs „Neptūnas-Akvaservis“ iniciatyvą perėmė jo pabaigoje po kelių kovingų ir rezultatyvių paskutinių minučių (23:21).

Antrąjį, kaip ir pirmąjį, kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, kurie surengė spurtą 9:0 (30:23), o pirmuosius savo taškus „Neptūnas-Akvaservis“ pelnė sužaidus 4 minutes. Svečiai viso ketvirčio metu sunkiai rinko taškus prie varžovų krepšio, o tuo naudojosi „Palangos Kuršiai“ didindami pranašumą. Vis dėlto ketvirčio pabaigoje Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniams pavyko aptirpdyti skirtumą iki 4 taškų (36:40).

Lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kurį spurtu 5:0 pradėjo Palangos komanda ir nors klaipėdiečiai surengė kelias sėkmingas atakas, tačiau tai buvo maža paguoda.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 3 minutes, „Palangos Kuršiai“ įgijo rekordinę 23 taškų persvarą (62:85), o galutinius taškus susitikime padėjo Karolis Sapiega, per kelias minutes įmetęs du tritaškius.

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 12 (11 atk. kam), Herkus Kumpys ir Matas Vaitkus po 10.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 26 (7 rez. perd), Taurantas Tamošiūnas 14, Karolis Sapiega 13 (11 atk. kam).