Iš VIKINGLOTTO-NKL pirmenybių turnyrinės lentelės dugno kylanti „Jonavos“ (9-19) ekipa iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

18
26
67%
4/6
10

Šį kartą Nerijaus Zabarausko auklėtiniai išvykoje 83:74 (19:18, 16:21, 29:13, 19:22) įveikė Šilalės „Lūšį“ (7-21).

Svečiai rungtynes perlaužė po pertraukos, kai spurtavo 18:0 ir įgijo dviženklį pranašumą – 59:48.

Lemiamame ketvirtyje jonaviečiai kontroliavo mačą ir tik rungtynių pabaigoje šeimininkams pavyko sumažinti deficitą iki vienženklio.

Nugalėtojus į priekį tempęs Martynas Pacevičius per 32 minutes pelnė 18 taškų (4/7 dvit., 2/2 trit., 4/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 26 naudingumo balus.

„Lūšis“: Eimantas Žilius 18 (9 atk. kam., 25 naud. bal.), Deividas Kumelis 12 (5 rez. perd.), Valdas Undraitis 9.

„Jonava“: Martynas Pacevičius 18 (10 atk. kam., 26 naud. bal.), Modestas Žauneriūnas 15, Martynas Linkevičius 13, Kahlilas Thomasas 11 (13 atk. kam., 24 naud. bal.), Juozas Balčiūnas 10.