Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Pergalę „VIKINGLOTTO-NKL“ pirmenybėse pasiekė Joniškio „Delikateso“ (17-16) krepšininkai, kurie namuose 81:71 (15:14, 27:9, 12:18, 27:31) nugalėjo svečius iš sostinės – Vilniaus „Perlą“ (14-19).

25
29
3
42%
5/12

Jei pirmajame kėlinyje abi komandos varžėsi lygiai (15:14 pirmavo „Delikatesas“), tai antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė.

„Perlas“ po pusantros minutės antrajame kėlinyje pirmavo 17:15, tačiau „Delikatesas“ spurtavo 27:6, o Eimanto Stankevičiaus tolimas metimas su ilgosios pertraukos sirena suteikė Joniškio klubui 19 taškų persvarą – 42:23.

Nors abu likusius kėlinius „Delikatesas“ pralaimėjo, antroje mačo dalyje joniškiečiai atlaikė visus svečių bandymus juos prisivyti ir šventė pergalę.

Joniškiečius į pergalę vedė Stankevičius, kuris per 34 minutes pelnė 25 taškus (3/8 dvit., 5/12 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

Keturi „Perlo“ krepšininkai kartu sumetė 66 taškus, o vienas iš jų – Ignas Juškevičius – užfiksavo 20 taškų (10/14 dvit., 0/1 trit.), 16 sugriebtų kamuolių ir 31 efektyvumo balo rodiklius.

„Delikatesas“: Eimantas Stankevičius 25 (9 atk. kam., 29 naud. bal.), Giedrius Stankevičius 19 (9 atk. kam., 28 naud. bal.), Andrius Globys 10 (5 atk. kam.), ..., Airidas Giedraitis 4 (5 atk. kam.).

„Perlas“: Ignas Juškevičius 20 (16 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 18 (8 atk. kam., 20 naud. bal.), Jokūbas Rubinas 15, Ąžuolas Tubelis 13.