Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Kauno „Žalgirio-2“ (18-15) krepšininkai VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo dramatišką pergalę, kuri jiems buvo ketvirtoji paeiliui.

13
22
3
6

Arvydo Gronskio auklėtiniai po paskutinių minučių dramos savo aikštėje 87:85 (28:21, 18:25, 21:24, 20:15) parklupdė Joniškio „Delikatesą“ (17-17).

Prasidėjus lemiamai mačo minutei svečiai turėjo 2 taškų pranašumą (85:83), tačiau tuomet iniciatyvos ėmėsi Justinas Ramanauskas.

Iš pradžių kauniečių gynėjas išlygino rezultatą (85:85), o likus 12 sekundžių dvitaškiu metimu jį ir persvėrė – 87:85.

Roberto Giedraičio auklėtiniai dar turėjo laiko išsigelbėti, tačiau lemiamas Aisčio Pilausko tritaškis tikslo nepasiekė.

Rungtynių herojumi tapęs J. Ramanauskas per 27 minutes pelnė 23 taškus (7/11 dvit., 3/8 trit., 0/1 baud.) ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. 19-metis taip pat atkovojo 3 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

Naudingiau už J. Ramanauską žalgiriečių gretose žaidė Karolis Babušis. 19-metis per 23 minutes pelnė 13 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius bei surinko 22 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Justinas Ramanauskas 23 (7/11 dvit., 3/8 trit.), Karolis Babušis 13 (22 naud. bal.), Mantas Rubštavičius 12 (4/7 trit.), Vitalijus Kozys 10.

„Delikatesas“: Andrius Globys 14 (5 rez. perd., 8 išpr. praž., 27 naud. bal.), Eimantas Stankevičius, Airidas Giedraitis ir Giedrius Stankevičius (5 rez. perd.) po 13, Šarūnas Valunta 12.