Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-6) pratęsė pergalingą seriją VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 99:84 (19:21, 29:21, 26:25, 25:22) pranoko Joniškio „Delikateso“ (17-18) ekipą bei iškovojo jau penktąją pergalę paeiliui.

Po pirmosios mačo dalies marijampoliečiai pirmavo 48:42, o jiems atitrūkti pavyko po ilgosios pertraukos. Jonas Zakas smeigė tritaškį, Šarūnas Beniušis pelnė taškus su pražanga, dvitaškį pridėjo Gintautas Matulis, o „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 12:3 bei įgijo 15 taškų persvarą – 60:45.

Šeimininkai pergalę galutinai įtvirtino ketvirtajame kėlinyje. Justinas Jogminas pataikė dvitaškį, Žygimantas Šimonis – tritaškį, savo metimą pridėjo J. Zakas ir ketvirčio viduryje „Sūduva-Mantinga“ pirmavo 83:68.

„Delikatesas“ buvo sumažinęs deficitą iki vienženklio, bet rimčiau užsikabinti rungtynėse nebespėjo ir pavojaus marijampoliečių pergalei kilęs nebuvo.

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodė po traumos atsigavęs G. Matulis, kuris pelnė 20 taškų (5/7 dvit., 2/5 trit., 4/5 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 22 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 20 (5/7 dvit., 2/5 trit.), Edvinas Jezukevičius 16 (3/5 dvit., 3/3 trit.), Jonas Zakas 15 (3/5 trit.), Justinas Jogminas 14 (6/8 dvit.).

„Delikatesas“: Airidas Giedraitis 21 (5/9 trit.), Giedrius Stankevičius 15 (4/7 dvit.), Eimantas Stankevičius 12 (6/7 dvit.).