Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (30-6) pratęsė savo pergalių seriją bei triumfavo jau šeštąjį kartą paeiliui.

12
14
6
50%
3/6

Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 69:66 (14:14, 20:20, 17:16, 18:16) palaužė Joniškio „Delikateso“ (18-13) krepšininkų pasipriešinimą.

Rungtynės taškas į tašką vyko viso mačo metu, bet marijampoliečiams pavyko atitrūkti ketvirtajame kėlinyje. Žygimantas Šimonis smeigė tritaškį, Gintautas Matulis pridėjo dvitaškį, dar vieną tolimą metimą realizavo Jonas Zakas, o „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 13:2 bei įgijo dviženklę persvarą – 66:55.

Tiesa, šeimininkai pasiduoti linkę nebuvo. Mantvydas Žukauskas ir Eimantas Stankevičius surinko 6 taškus, Andrius Globys realizavo baudas ir, likus pusantros minutės, „Delikateso“ deficitas sumenko iki trijų taškų – 63:66.

Iki susitikimo pabaigos likus 24 sekundėms Tomas Galeckas išprovokavo pražangą ir pataikė vieną baudos metimą, taip padidindamas svečių persvarą iki 3 taškų (69:66).

Kitoje aikštelės pusėje Airidas Giedraitis prametė tritaškį, o Šarūnas Beniušis stojo mesti baudas. Puolėjas neįmetė nė vienos baudos metimo, tačiau kova po krepšiu dėl atšokusio kamuolio sudegino dvi sekundes ir M. Žukausko metimas iš vidurio aikštės skriejo pro šalį bei finalinė sirena paskelbė marijampoliečių pergalę.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs Aurimas Kieža pelnė 14 taškų (3/6 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 14 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Eimantas Stankevičius 20 (4/8 trit.), Giedrius Stankevičius 16 (5/6 dvit., 1/4 trit., 8 atk. kam.), Mantvydas Žukauskas 10 (2/4 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 12 (3/6 dvit., 6 atk. kam.), Justinas Jogminas 10 (5/6 dvit.), Gintautas Matulis (5 per. kam.) ir Jonas Zakas (3/9 trit.) po 9.