Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) iškovojo Vilniaus „Perlas“ (16-23), kuris namuose 102:97 (22:26, 23:19, 29:30, 28:22) nugalėjo Joniškio „Delikateso“ (17-22) krepšininkus.

23
37
83%
5/6
2

Nors lemiamą ketvirtį „Perlas“ pradėjo su minimaliu atsilikimu (74:75), ir po dviejų kėlinio minučių atsilikinėjo 78:80, Vilniaus krepšininkai spurtavo 15:4 ir pirmavo jau 9 taškais – 93:84.

Likus minutei ir 14 sekundžių „Perlui“ buvo pavykę įgauti 11 taškų persvarą (100:89), tačiau greitai „Delikatesas“ deficitą sumažino iki 5 taškų – 95:100.

Per likusias 12 mačo sekundžių Augustas Marčiulionis ir Rokas Ulvydas apsikeitė taikliomis baudomis, o „Ryto“ dubleriai šventė pergalę.

Absoliutus „Perlo“ lyderis buvo Einaras Tubutis, kuris per 34 minutes pelnė 23 taškus (3/6 dvit., 4/9 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 37 naudingumo balus.

„Perlas“: Einaras Tubutis 23 (4/9 trit., 11 atk. kam., 5 rez. perd., 5 išprov. praž., 37 naud. bal.), Simas Jarumbauskas 21 (6 atk. kam., 8 klaid.), Augustas Marčiulionis 17 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 5 klaid.), Jokūbas Rubinas 14, Ignas Juškevičius 10 (6 atk. kam.).

„Delikatesas“: Eimantas Stankevičius ir Giedrius Stankevičius (6 atk. kam.) po 18, Mantvydas Žukauskas 11 (5 rez. perd.).