Kauno „Žalgiris-2“ komanda tęsia pasiruošimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui.

Sekmadienį jaunieji žalgiriečiai dar kartą išbandė jėgas su laipteliu aukščiau rungtyniaujančia Prienų „CBet“ ekipa, kuriai šįsyk nusileido 84:104.

Kauniečiai rezultatyviai pradėjo rungtynes ir po 5 minučių buvo priekyje 16:13. „Žalgiris-2“ pirmavo ir po pirmojo kėlinio (28:23) ir po 20 minučių žaidimo – 48:40.

Visgi po didžiosios pertraukos Prienų ekipa susiėmė ir persvėrė rezultatą (55:59). Po trečiojo kėlinio svečiai pirmavo 63:71, o ketvirtojo pradžioje pelnę 9 taškus be atsako atsiplėšė 67:86 ir užtikrintai užbaigė rungtynes.

Šį kartą jaunieji žalgiriečiai neblogai atakavo iš toli (12/26 trit.), bet suklydo net 20 kartų ir pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 29:43. Įdomu tai, kad abi komandos po 19 kartų kamuolį atkovojo puolime.

„Žalgiris-2“:, Karolis Babušis 13 (3/4 trit.), Giedrius Bergaudas 11 (7 atk. kam.), Paulius Murauskas 11, Mantas Rubštavičius 10, Gytis Nemeikša 10, Dominykas Stenionis 9 (4 rez. perd., 3 per. kam.), Ugnius Jaruševičius 9, Radvilas Kneižys 5, Justinas Ramanauskas 4, (5 rez. perd.), Martynas Tamulevičius 2.

„CBet“: Mindaugas Sušinskas 23, Einaras Tubutis 16 (6 atk. kam. 3 blk.), Regimantas Miniotas 16 (6 atk. kam.), Marquisas Wrightas 13 (10 rez. perd.), Tomas Digbeu 9, Justinas Jogminas 9 (5 atk. kam.), Dominykas Domarkas 9 (12 rez. perd.).