Nuotr.: BC Mažeikių Ereliai
Nuotr. BC Mažeikių Ereliai

Mažeikių „Ereliai“ sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes su Joniškio „Delikateso“ komanda. Rungtynės baigėsi lygiu rezultatu 87:87 (11:27, 30:17, 24:16, 22:27).

Rungtynių pradžioje į priekį šovė Joniškio komanda, kuri po pirmojo kėlinio turėjo 16 taškų persvarą. Visgi „Ereliai“ nepasidavė, spurtavo 18:3 ir prisivijo varžovus bei sugrąžino intrigą į rungtynes. Po dviejų kėlinių „Delikateso“ ekipa pirmavo 44:41.

Antroje dalyje kova vyko taškas į tašką ir nė viena komanda nesugebėjo įgyti solidžios persvaros. Pasibaigus ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus, o komandų treneriai nusprendė pratęsimo nežaisti ir rungtynes baigti taikiai.

Pasirengimo etape „Ereliai“ iškovojo tris pergales bei du kartus sužaidė lygiosiomis.

„Ereliai“: Danielis Baslykas 26 (9 atk. kam.), Andrius Gaidys (7 rez. perd.) ir Benjaminas Ayre po 15, Augustinas Venckus 14, Ernestas Naruševičius 8, Karolis Sapiega 4, Dominykas Bučas 3 (8 atk. kam.), Edgaras Preibys 2, Arminas Bergaudas taškų nepelnė.

„Delikatesas“: Nedas Kancleris 18, Šarūnas Kulevičius 15, Dengas Riakas 14, Arminas Kleišys 12.