Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyrą Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pradėjo pergale Jonavoje.

Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje 89:77 (32:33, 21:17, 21:13, 15:14) įveikė Virginijaus Šeškaus vadovaujamą „Jonavą“.

Atsakomosiose rungtynėse Pasvalyje Šeškaus komandai reikės panaikinti 12 taškų pranašumą.

Intriga rungtynėse buvo gyva du su puse kėlinio, tačiau vėliau svečiai iš Pasvalio ėmė tolti pasinaudodami aukštaūgių pranašumu, vienu metu pirmavo ir 16 taškų persvara, o „Jonava“ rimčiau pasipriešinti nebesugebėjo.

Įspūdingus asmeninius pasirodymus surengė abiejų komandų snaiperiai. Tomas Delininkaitis smeigė tris tritaškius iš keturių bandymų, pridėjo aštuonis taiklius baudų metimus ir viso pelnė 21 tašką.

Nugalėtojų gretose Branko Mirkovičius, pataikydamas keturis tritaškius, surinko 15 taškų.

Didžiąją dalį taškų Delininkaitis ir Mirkovičius pelnė per pirmąjį kėlinį. Rungtynių pradžioje Jonavoje dominavo abiejų komandų puolimas, o kėlinys baigėsi solidžiu rezultatyvumu (32:33).

Pasvalio komandai pergalę taip pat užtikrino po varžovų krepšiais dominavę Paulius Petrilevičius ir Tomas Lekūnas, atitinkamai pelnę po 14 ir 13 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje puolime pradėjo sužibėjo ir legionierius Jahennsas Manigat, pridėjęs 14 taškų.

„Jonava“: Tomas Delininkaitis 21, Giedrius Staniulis 13, Darius Tarvydas 12.

„Pieno žvaigždės“: Branko Mirkovičius 15, Paulius Petrilevičius ir Jahennsas Manigat po 14, Tomas Lekūnas ir Karolis Giedraitis po 13.