Taškai 21
Rungtynių eiga

0:2, 1 min.: Trakiečiai rungtynes pradeda Rinkūno dvitaškiu.
2:2, 2 min.: Reminas dvitaškiu lygina rezultatą.
2:4, 3 min.: Črešnaras metimu iš po krepšio vėl išveda „Trakus“ į priekį, o netrukus būdamas visiškai laisvas nepataiko iš po krepšio.
5:4, 4 min.: Reminas dvitaškiu su pražanga išveda „Mažeikius“ į priekį.
7:6, 5 min.: Rinkūnas baudų metimais sugrąžina persvarą „Trakams“, bet netrukus Razutis atsako dvitaškiu.
9:8, 6 min.: Lekys ir Tarvydas apsikeičia taikliais dvitaškiais.
9:11, 7 min.: Rinkūnas smeigia tritaškį.
9:13, 7 min.: Črešnaras dvitaškiu didina „Trakų“ pranašumą iki keturių.
11:15, 8 min.: Gydra pataiko dvitaškį, net netrukus taškais atsako ir Kazakauskas.
13:15, 9 min.: Dainys prameta abi baudas, bet Gydra ištaiso komandos draugo klaidą, pelnydamas dvitaškį.
13:16, 9 min.: Kazakauskas pataiko tik vieną baudą iš dviejų.
15:16, 9 min.: Dainys pataiko abi baudas ir mažina deficitą iki minimumo.
15:20, 10 min.: Juknevičius pataiko dvitaškį, o kėlinį dar vienu dvitaškiu baigia Kazakauskas.

„Mažeikiai“: Ignas Razutis 4, Arvydas Gydra 4, Mindaugas Reminas 3.

„Trakai“: Tadas Rinkūnas 7, Julius Kazakauskas 5 (8 atk. kam.), Blažas Črešnaras 4.

18:22, 12 min.: Kamuolį puolime atkovojęs Juknevičius dvitaškiu didina trakiečių pranašumą iki septynių, bet netrukus taikliu metimu su pražanga atsako ir Vaitkus.
20:22, 13 min.: Penktąjį tašką iš eilės pelnantis Vaitkus mažina „Mažeikių“ deficitą iki dviejų.
24:22, 14 min.: „Mažeikių“ kapitonas Petrauskas lygina rezultatą, o netrukus Razutis išveda savo ekipą į priekį. Trakiečiai pralaimi atkarpą 0:9.
26:22, 15 min.: Mažeikiškiai leidžia varžovams atakuoti krepšį tik paskutinę tam skirto laiko sekundę, o Tarvydas didina pranašumą.
26:23, 15 min.: Olisevičius baudos metimu nutraukia nesėkmingų „Trakų“ komandos minučių seriją.
28:23, 16 min.: Petrauskas didina „Mažeikių“ pranašumą iki penkių ir verčia varžovus rinktis pasitarimui.
28:23, 17 min.: „Trakų“ ekipa per septynias antrojo ketvirčio minutes pelnė vos 3 taškus ir vis iki šiol pataikė vos 1 tolimą metimą iš 12.
28:27, 18 min.: Reminas baudžiamas technine pražanga, teisėjai žodžiu perspėja ir Rudį. Kazakauskas pataiko keturias baudas iš eilės.
30:27, 18 min.: Petrauskas pelno dvitaškį ir sugrąžina „Mažeikiams“ trijų taškų persvarą.
30:30, 19 min.: Lekys tritaškiu lygina rezultatą.
32:30, 20 min.: Reminas baudų metimais sugrąžina mažeikiečiams pranašumą.
32:30, 20 min.: Kelis kartus baudos aikštelėje pasižymėti bandęs Kazakauskas taškų nepelno – varžovai jo metimą blokuoja.

„Mažeikiai“: Ignas Razutis 6, Raimundas Petrauskas 6, Ignas Vaitkus 5, Mindaugas Reminas 5, Arvydas Gydra 4, Darius Tarvydas 4.

„Trakai“: Julius Kazakauskas 9 (11 atk. kam.), Tadas Rinkūnas 7, Simonas Lekys 5, Blažas Črešnaras 4, Rytis Juknevičius 4.

34:30, 21 min.: Tarvydas trečiąjį ketvirtį pradeda dvitaškiu.
34:30, 22 min.: Mažeikiškiai nepataiko iš po krepšio, bet netaikliai atakuoja ir „Trakų“ ekipa.
35:30, 23 min.: Pikalavičius pataiko tik vieną baudą.
35:33, 24 min.: Abi komandos apsikeičia klaidomis, o trakiečiai tritaškiu pirmuosius taškus pelno tik prasidėjus ketvirtajai trečiojo ketvirčio minutėmis.
38:35, 25 min.: Črešnaras dvitaškiu lygina rezultatą, bet netrukus Reminas smeigia tritaškį.
41:35, 26 min.: Reminas smeigia antrąjį tritaškį iš eilės ir didina savo ekipos pranašumą iki rekordinio.
41:39, 27 min.: Črešnaras dvitaškiu mažina deficitą, o netrukus Kazakauskas prideda dvi baudas.
41:40, 27 min.: Dukart paeiliui puolime kamuolius atkovojęs Kazakauskas galiausiai priverčia varžovus prasižengti ir baudos metimu mažina skirtumą iki minimumo.
41:43, 28 min.: Lekys tritaškiu išveda „Trakus“ į priekį.
41:46, 29 min.: Rinkūnas smeigia dar vieną tritaškį.
43:49, 29 min.: Gydra po puikaus Remino perdavimo pelno taškus iš po krepšio, bet tritaškiu atsako ir Kazakauskas.
45:52, 30 min.: Vaitkus pelno dvitaškį, bet Rinkūnas dar sykį pataiko iš toli ir „Trakai“ tolsta prieš lemiamą ketvirtį įgiję 7 taškų pranašumą.

„Mažeikiai“: Mindaugas Reminas 11, Ignas Vaitkus 7, Ignas Razutis 6, Raimundas Petrauskas 6, Darius Tarvydas 6, Arvydas Gydra 6.

„Trakai“: Tadas Rinkūnas 16, Julius Kazakauskas 15 (15 atk. kam.), Blažas Črešnaras 8, Simonas Lekys 8, Rytis Juknevičius 4.

45:55, 31 min.: Nesulaikomai žaidžiantis Kazakauskas pelno dvitaškį su pražanga ir didina „Trakų“ pranašumą iki dviženklio.
47:55, 32 min.: Reminas dvitaškiu mažina „Mažeikių“ deficitą, o trakiškiai sužingsniuoja.
49:55, 33 min.: Razutis metimu iš po krepšio dar labiau mažina atsilikimą.
50:55, 33 min.: Vaitkus pataiko tik vieną baudą.
51:55, 34 min.: Vaitkus dar kartą pataiko tik vieną baudą.
51:58, 35 min.: Kazakauskas smeigia tritaškį ir pelno jau dvidešimt pirmąjį savo tašką.
53:58, 35 min.: Pikalavičius prameta abi baudas, bet kamuolį puolime atkovojęs Tarvydas ištaiso komandos draugo klaidą.
53:61, 37 min.: Tautvydas Pipiras smeigia tritaškį, o Rudys kviečia „Mažeikius“ pasitarimui.
55:61, 38 min.: Razutis mažina deficitą iki šešių.
55:62, 39 min.: Juknevičius pataiko tik vieną baudą.
57:62, 39 min.: Razutis pataiko abi baudas ir mažina „Mažeikių“ deficitą iki penkių.
57:63, 39 min.: Kazakauskas prasižengia puldamas, bet mažeikiškiai taškų nepelno ir kovodami dėl atšokusio kamuolio prasižengia. Rinkūnas pataiko vieną baudą.
59:65, 39 min.: Tarvydas pataiko baudas, bet Kazakauskas atsako dvitaškiu.
59:67, 39 min.: Razutis apmaudžiai nepataiko iš po krepšio, o Lekys pataiko abi baudas.
61:67, 40 min.: Pikalavičius dvitaškiu mažina deficitą iki šešių.
63:67, 40 min.: Kazakauskas prasižengia penktąjį kartą, o Tarvydas pataiko abi baudas.
63:69, 40 min.: Lekys pataiko abi baudas, o Rudys prašo paskutinės minutės pertraukėlės.
66:69, 40 min.: Reminas pelno dvitaškį su pražanga, o Lekys praranda kamuolį.
68:69, 40 min.: Reminas pataiko abi baudas, o mažeikiškiai neleistinai stabdo Lekį.
70:70, 40 min.: Lekys pataiko tik antrąją baudą, o Reminas likus žaisti 0,9 sekundės išplėšia pratęsimą.

„Mažeikiai“: Mindaugas Reminas 20, Ignas Razutis 12, Darius Tarvydas 12, Ignas Vaitkus 9, Raimundas Petrauskas 6, Arvydas Gydra 6.

72:70, 41 min.: Pikalavičius dvitaškiu išveda „Mažeikius“ į priekį.
73:70, 42 min.: Tarvydas baudos metimu didina mažeikiškių pranašumą iki trijų.
73:70, 43 min.: Pipiras prameta abi baudas ir suteikia varžovams dar vieną galimybę.
73:73, 43 min.: Pipiras smeigia tritaškį ir lygina rezultatą.
75:73, 44 min.: Tarvydas antruoju bandymu pelno dvitaškį, o Pipiro metimas blokuojamas.
77:73, 44 min.: Tarvydas pelno dvitaškį ir didina mažeikiškių pranašumą iki keturių.
77:73, 45 min.: Trakiečiai kelis kartus nepataiko iš toli ir jų viltys išsigelbėti blėsta.
77:75, 45 min.: Lekys pataiko abi baudas.
79:75, 45 min.: Tarvydas pataiko abi baudas.
81:75, 45 min.: Šuliauskas prieš pataikydamas tritaškį sužingsniuoja, todėl arbitrai metimo neįskaito. Netrukus Tarvydas pataiko baudas ir mažeikiškiai triumfuoja.