Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje Joniškyje triumfavo Mažeikių „Ereliai“ (3-13), kurie 101:94 (19:24, 27:16, 21:22, 20:25, 14:7) palaužė vietos „Delikateso“ (3-9) komandą.

27
24
55%
6/11
60%
3/5

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms „Ereliai“ pirmavo 6 taškais (87:81), bet tuomet Šarūnas Kulevičius smeigė du tritaškius, antrąjį – likus 9,7 sek., ir komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Per papildomo laiko atkarpą „Ereliai“ greitai atitrūko per penkis taškus ir savo pranašumą išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Tai buvo trečioji „Erelių“ pergalė per paskutines ketverias rungtynes. Prieš tai klubas buvo suklupęs 12 kartų paeiliui.

Nugalėtojams Augustinas Venckus pelnė 27 taškus (3/5 dvit., 6/11 trit., 3/5 baudų) bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Andrius Gaidys pridėjo 14 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir net 12 rezultatyvių perdavimų.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 28 (6/10 dvit., 4/8 trit.), Paulius Klemas 19 (5/6 trit., 11 rez. perd.), Žilvinas Petraitis 12, Rokas Pocius 11, Justinas McCarthuras 10.

„Ereliai“: Augustinas Venckus 27 (6/11 trit., 7 rez. perd.), Ernestas Naruševičius ir Dominykas Bučas po 15, Andrius Gaidys 14 (7 atk. kam., 12 rez. perd.), Edgaras Preibys 13.