Šaltakraujiškumą prie baudos metimų linijos lemiamu metu pademonstravę Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo finalo ketverto.

11
24
4
7

Simono Serapino auklėtiniai trečiose ketvirtfinalio rungtynėse Šakiuose 70:68 (16:21, 14:15, 20:18, 20:14) antrąkart iš eilės pranoko Šakių „Vytį“ bei serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Ketvirtasis mačas trečiadienį vyks Klaipėdoje.

Įsibėgėjus ketvirtajam kėliniui Šarūnas Vingelis įmetė iš toli ir „Vytis“ dar buvo priekyje 62:57, bet Dovydas Romančenko jau kitoje atakoje atsakė tritaškiu ir inicijavo svečių spurtą 9:0 – 66:62.

Kiek daugiau nei penkias minutes taškų pelnyti nesugebėję „Vyčio“ krepšininkai per šią atkarpą dukart suklydo ir prametė keturis tolimus metimus. Taškų badą tolimu šūviu nutraukė Mindaugas Stašys, nepaleidęs klaipėdiečių į priekį – 65:66.

Prasidėjus paskutinei minutei, Matas Vaitkus įmetė abi baudas – 68:65, tačiau Paulius Beliavičius kitoje atakoje atsakė taikliu dvitaškiu – 67:68.

Adomas Sidarevičius tada suklydo prasižengdamas puolime, P. Beliavičius netaikliai paleido tritaškį, kamuolį atkovojęs Lukas Kreišmontas realizavo baudas ir įtvirtino uostamiesčio klubo pergalę – 70:67.

Nojus Mineikis nugalėtojų gretose su 24 naudingumo balais buvo naudingiausias. Jis sumetė 11 taškų (1/1 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Darjušas Lavrinovičius Šakių klube užfiksavo 13 taškų (2/3 dvit., 3/8 trit.), 11 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvių perdavimų ir 20 naudingumo balų pasirodymą.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 14 (4/7 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam.), Paulius Beliavičius (6/7 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.) ir Darjušas Lavrinovičius (3/8 trit., 11 atk. kam.) – po 13, Šarūnas Vingelis 12 (2/2 trit.), Mindaugas Stašys 7 (2/3 trit.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Dovydas Romančenko 19 (4/7 dvit., 3/6 trit.), Nojus Mineikis (3/5 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Adomas Sidarevičius (4/5 dvit., 1/8 trit., 5 atk. kam.) – po 11, Matas Vaitkus 9 (3 per. kam.), Gabrielius Mažeika 7 (1/6 trit.).