Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Dar vieną pergalę „7bet-NKL“ iškovojo Palangos „Kuršiai“ (3-2), išvykoje 97:87 (21:27, 31:24, 21:21, 24:15) nugalėję Vilniaus „Perlą Energiją“ (3-3).

23
23
3
73%
8/11

Antrajame kėlinyje vilniečiai kelis kartus turėjo 12 taškų pranašumą, bet „Kuršiai“ spurtavo 17:4 ir prieš antrąją mačo pusę įgijo vieno taško persvarą.

Ketvirtojo kėlinio viduryje komandos žaidė taškas tašką, bet Derekas Hanesas pelnė 5 taškus, Palangos klubas mačą užbaigė atkarpa 9:0 ir šventė pergalę.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Derekas Hanesas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 23 taškai (8/11 dvit., 2/8 trit., 1/2 baudų), 3 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Vilniaus komandai Adas Šimonis per 31 minutę pelnė 23 taškus (4/5 dvit., 4/9 trit., 3/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Perlas Energija“: Adas Šimonis 23 (4/5 dvit., 4/9 trit.), Lukas Valantinas 17 (7/14 dvit., 7 atk. kam.), Jokūbas Rubinas (2/7 dvit., 3/5 trit., 4 rez. perd.), Augustinas Kiudulas (5/6 baud., 6 atk. kam., 4 kld.) po 14, Nojus Bieliauskas 10 (5/9 dvit., 7 rez. perd.).

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 23 (8/11 dvit., 2/8 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Tadas Kararinas 21 (7/8 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam.), Herkus Kumpys 17 (4/7 dvit., 1/7 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam.), Tadas Budrys 11 (4/5 dvit., 7 atk. kam.), Ernestas Jaškus 8 (4 rez. perd.), Vidmantas Užkuraitis 7.