| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) |
2 vt. (23 - 9) |
NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) |
3 vt. (27 - 12) |
| Miestas: | Šakiai |
| Šalis: | Lietuva |
| 0 | Dovydas Kupstas | SG | 194 cm | 80 kg | 18 m. |
| 1 | Rokas Norutis | SG, SF | 198 cm | 87 kg | 19 m. |
| 2 | Nojus Vaivada | SG | 197 cm | 77 kg | 22 m. |
| 3 | Paulius Velutis | PG, SG | 191 cm | 87 kg | 21 m. |
| 6 | Gabrielius Mažeika | PF, C | 207 cm | 106 kg | 23 m. |
| 11 | Rokas Jocys | SG, SF | 196 cm | 90 kg | 22 m. |
| 12 | Augustinas Mikštas | PF, C | 203 cm | 102 kg | 24 m. |
| 13 | Kajus Leliukas | PF, C | 204 cm | 100 kg | 21 m. |
| 18 | Nojus Lebskas | PF, C | 197 cm | 85 kg | 21 m. |
| 22 | Titas Januševičius | SG, SF | 190 cm | 85 kg | 25 m. |
| 23 | Jokūbas Rubinas | PG, SG | 186 cm | 80 kg | 24 m. |
| 24 | Gabrielius Čelka | SG, SF | 198 cm | 80 kg | 24 m. |
| Erikas Kučiauskas | Vyr. treneris | ||||
| Vytautas Strokas | Direktorius | ||||
NKL trečiosios vietos laimėtojas 2017 ir 2021 metais
2012-2013: 7 vieta NKL reg. sezone (20-14), ketvirtfinalyje nusileista Alytaus Dzūkijai
2013-2014: 7 vieta NKL reg. sezone (14-14), aštuntfinalyje nusileista Marijampolės Sūduvai-Mantingai
2014-2015: 6 vieta NKL reg. sezone (19-19), aštuntfinalyje nusileista Raseinių Rasams
2015-2016: 2 vieta NKL reg. sezone (28-10), ketvirtfinalyje nusileista Jonavos Petrochemai
2016-2017: 6 vieta NKL reg. sezone (20-18), kovoje dėl trečiosios vietos nugalėti Raseinių Rasai
2017-2018: 1 vieta NKL reg. sezone (36-3), kovoje dėl 3 vietos įveikta Marijampolės Sūduva-Mantinga
2018-2019: 1 vieta NKL reg. sezone (32-10), finale nusileista Marijampolės Sūduvai Mantingai
2019-2020: 6 vieta NKL reg. sezone (19-19) prieš nutraukiant sezoną
2020-2021: 2 vieta NKL reg. sezone (21-7), rungtynėse dėl 3 vietos įveikta Marijampolės Sūduva-Mantinga
2021-2022: 9 vieta NKL reg. sezone (22-16), ketvirtfinalyje 0-3 nusileista Marijampolės Sudūvos-Mantingai
2022-2023: 5 vieta NKL reg. sezone (21-17), ketvirtfinalyje 0-3 nusileista Mažeikių M-Basket
2023-2024: 5 vieta NKL reg. sezone (18-20), ketvirtfinalyje 2-3 nusileista Jurbarko-Kariui
2024-2025: 5 vieta NKL reg. sezone (24-13), ketvirtfinalyje 2-3 nusileista Palangos Olimpui
|
2026-04-23 Vilkaviškio Perlas Go |
101:91 | |
|
2026-04-25 Vilkaviškio Perlas Go |
87:78 | |
|
2026-04-28 Vilkaviškio Perlas Go |
86:75 | |
| Titas Januševičius | 17.3 |
| Gabrielius Čelka | 13.3 |
| Kajus Leliukas | 13.1 |
| Gabrielius Čelka | 5.5 |
| Titas Januševičius | 3.3 |
| Nojus Vaivada | 2.8 |
| Gabrielius Čelka | 20 |
| Titas Januševičius | 18.8 |
| Augustinas Mikštas | 14.9 |
| NO | GM | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | PF | RF | PTS | EFF | |
| 0 | Dovydas Kupstas | 5 | 3:22 |
0/4
(0%) |
1/4
(25%) |
0/0 |
0.2 0/0.2 |
0.2 | 0 | 0 | 0.2 | 0 | 0 | 0.6 | -0.2 |
| 1 | Rokas Norutis | 40 | 12:31 |
17/28
(60.7%) |
27/72
(37.5%) |
17/25
(68%) |
1.4 1.1/0.3 |
0.6 | 0.5 | 0.7 | 0.1 | 1.4 | 0.9 | 3.3 | 2.9 |
| 2 | Nojus Vaivada | 49 | 23:35 |
117/192
(60.9%) |
27/125
(21.6%) |
24/66
(36.4%) |
3.2 2.6/0.6 |
2.8 | 1.6 | 1.6 | 0.1 | 2.7 | 1.8 | 6.9 | 7.7 |
| 3 | Paulius Velutis | 30 | 10:03 |
31/55
(56.4%) |
23/66
(34.8%) |
15/23
(65.2%) |
1 0.8/0.2 |
1.1 | 0.1 | 0.9 | 0 | 1.4 | 0.9 | 4.9 | 3.1 |
| 6 | Gabrielius Mažeika | 45 | 13:03 |
33/61
(54.1%) |
23/86
(26.7%) |
34/44
(77.3%) |
2.1 1.5/0.6 |
0.6 | 0.2 | 0.4 | 0.2 | 2.4 | 0.9 | 3.8 | 2.5 |
| 11 | Rokas Jocys | 43 | 26:04 |
140/230
(60.9%) |
51/183
(27.9%) |
129/179
(72.1%) |
3.3 2.5/0.9 |
2.7 | 1 | 1.8 | 0 | 1.9 | 3.8 | 13.1 | 13.4 |
| 12 | Augustinas Mikštas | 47 | 25:35 |
175/284
(61.6%) |
52/139
(37.4%) |
98/150
(65.3%) |
7 5.4/1.6 |
1.3 | 0.6 | 1.9 | 0.4 | 2.5 | 2.6 | 12.9 | 14.9 |
| 13 | Kajus Leliukas | 48 | 24:53 |
213/291
(73.2%) |
40/111
(36%) |
83/118
(70.3%) |
4.7 3/1.6 |
1.2 | 0.9 | 1.1 | 0.4 | 3.2 | 2.4 | 13.1 | 14.3 |
| 18 | Nojus Lebskas | 8 | 3:32 |
4/6
(66.7%) |
0/1
(0%) |
0/3
(0%) |
0.8 0.6/0.1 |
0 | 0.1 | 0.5 | 0 | 0.9 | 0.3 | 1 | -0.1 |
| 22 | Titas Januševičius | 48 | 29:04 |
176/311
(56.6%) |
101/272
(37.1%) |
175/218
(80.3%) |
3.7 3.2/0.5 |
3.3 | 1.2 | 1.7 | 0.1 | 1.8 | 4.2 | 17.3 | 18.8 |
| 23 | Jokūbas Rubinas | 38 | 25:12 |
103/179
(57.5%) |
44/138
(31.9%) |
36/51
(70.6%) |
1.9 1.6/0.3 |
2.7 | 1 | 1 | 0 | 1.7 | 1.6 | 9.8 | 9.1 |
| 24 | Gabrielius Čelka | 48 | 32:29 |
241/361
(66.8%) |
32/99
(32.3%) |
62/126
(49.2%) |
6 4.5/1.5 |
5.5 | 1.8 | 2.6 | 0.8 | 2.1 | 2.8 | 13.3 | 20 |
| NO | GM | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | PF | RF | PTS | EFF | |
| 0 | Dovydas Kupstas | - | - | - | |||||||||||
| 1 | Rokas Norutis | - | - | - | |||||||||||
| 2 | Nojus Vaivada | 2 | 23:07 |
4/5
(80%) |
1/4
(25%) |
0/0 |
4.5 3.5/1 |
2 | 1.5 | 1.5 | 0 | 2.5 | 0 | 5.5 | 7.5 |
| 3 | Paulius Velutis | 2 | 11:53 |
1/3
(33.3%) |
1/5
(20%) |
1/2
(50%) |
0 0/0 |
0 | 0 | 0.5 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 |
| 6 | Gabrielius Mažeika | 2 | 9:26 |
2/2
(100%) |
1/3
(33.3%) |
2/4
(50%) |
2 1.5/0.5 |
0.5 | 0.5 | 0 | 0 | 1.5 | 1 | 4.5 | 5 |
| 11 | Rokas Jocys | 2 | 23:22 |
6/14
(42.9%) |
2/6
(33.3%) |
6/6
(100%) |
1 0/1 |
1 | 1 | 1.5 | 0 | 3.5 | 3 | 12 | 6.5 |
| 12 | Augustinas Mikštas | 2 | 20:50 |
5/6
(83.3%) |
1/3
(33.3%) |
4/5
(80%) |
7.5 5/2.5 |
1.5 | 0 | 1 | 0 | 1.5 | 3 | 8.5 | 16 |
| 13 | Kajus Leliukas | 2 | 21:09 |
5/7
(71.4%) |
5/9
(55.6%) |
3/4
(75%) |
2 1.5/0.5 |
1 | 0.5 | 1 | 0.5 | 2.5 | 1.5 | 14 | 12 |
| 18 | Nojus Lebskas | 1 | 7:22 |
0/1
(0%) |
1/1
(100%) |
0/0 |
0 0/0 |
0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 |
| 22 | Titas Januševičius | 2 | 23:38 |
4/10
(40%) |
1/2
(50%) |
3/4
(75%) |
2.5 2/0.5 |
1.5 | 1 | 2.5 | 0 | 2 | 4 | 7 | 7.5 |
| 23 | Jokūbas Rubinas | 2 | 28:30 |
6/12
(50%) |
3/6
(50%) |
8/11
(72.7%) |
3.5 3/0.5 |
3 | 1.5 | 1 | 0 | 2 | 5.5 | 14.5 | 18.5 |
| 24 | Gabrielius Čelka | 2 | 34:21 |
7/18
(38.9%) |
1/4
(25%) |
6/8
(75%) |
2 1.5/0.5 |
3.5 | 1.5 | 1.5 | 0 | 3.5 | 3.5 | 11.5 | 8 |
| Data | Varžovas | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS |
| 2026-4-28 | Šakių Vytis-VDU |
52.2%
24/46 |
30.4%
7/23 |
77.3%
17/22 |
34
26/8 |
17 | 9 | 8 | 2 | 3 | 16 | 22 | 86 |
| 2026-4-25 | Vilkaviškio Perlas Go |
58.3%
21/36 |
42.9%
12/28 |
60%
9/15 |
37
29/8 |
15 | 10 | 19 | 0 | 4 | 22 | 17 | 87 |
| 2026-4-23 | Šakių Vytis-VDU |
70.7%
29/41 |
33.3%
6/18 |
62.5%
25/40 |
30
22/8 |
21 | 14 | 12 | 1 | 1 | 18 | 28 | 101 |
| 2026-4-18 | Šakių Vytis-VDU |
58.3%
21/36 |
40.9%
9/22 |
73.7%
14/19 |
25
19/6 |
19 | 8 | 11 | 1 | 0 | 18 | 20 | 83 |
| 2026-4-15 | Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis |
56.8%
25/44 |
38.9%
7/18 |
70.6%
12/17 |
30
22/8 |
18 | 6 | 13 | 1 | 2 | 19 | 21 | 83 |
| 2026-4-12 | Šakių Vytis-VDU |
50%
15/30 |
30.8%
8/26 |
68%
17/25 |
36
25/11 |
16 | 6 | 15 | 1 | 1 | 17 | 24 | 71 |
| 2026-4-10 | Šakių Vytis-VDU |
78.9%
30/38 |
28.6%
6/21 |
48%
12/25 |
37
30/7 |
19 | 1 | 13 | 2 | 1 | 22 | 23 | 90 |
| 2026-4-8 | Kretingos Kretinga-Rivile |
43.6%
17/39 |
19.2%
5/26 |
61.9%
26/42 |
50
37/13 |
15 | 7 | 13 | 3 | 8 | 25 | 28 | 75 |
| 2026-4-4 | Šakių Vytis-VDU |
60.5%
23/38 |
32.4%
12/37 |
77.8%
21/27 |
38
29/9 |
17 | 5 | 9 | 1 | 0 | 30 | 26 | 103 |
| 2026-3-31 | Kretingos Kretinga-Rivile |
67.4%
31/46 |
24.1%
7/29 |
59.1%
13/22 |
48
33/15 |
20 | 9 | 14 | 2 | 2 | 22 | 24 | 96 |
| 2026-3-27 | Šakių Vytis-VDU |
63%
29/46 |
36.4%
8/22 |
64.3%
9/14 |
33
23/10 |
19 | 8 | 9 | 1 | 1 | 21 | 17 | 91 |
| 2026-3-14 | Mažeikių M Basket |
77.1%
27/35 |
38.7%
12/31 |
69.2%
9/13 |
31
23/8 |
21 | 6 | 18 | 1 | 2 | 17 | 18 | 99 |
| 2026-3-12 | Šakių Vytis-VDU |
65.9%
29/44 |
14.3%
3/21 |
66.7%
22/33 |
40
31/9 |
18 | 6 | 6 | 0 | 2 | 17 | 24 | 89 |
| 2026-3-7 | Šakių Vytis-VDU |
48.8%
21/43 |
42.1%
8/19 |
45.5%
15/33 |
24
18/6 |
12 | 6 | 6 | 2 | 1 | 18 | 25 | 81 |
| 2026-3-5 | Kėdainių sporto centras |
54.8%
23/42 |
32.4%
11/34 |
52.6%
10/19 |
48
35/13 |
19 | 2 | 9 | 1 | 7 | 18 | 20 | 89 |
| 2026-2-28 | Šakių Vytis-VDU |
63.2%
24/38 |
40%
10/25 |
72.7%
16/22 |
33
23/10 |
29 | 7 | 9 | 3 | 3 | 9 | 22 | 94 |
| 2026-2-26 | Marijampolės Sūduva-Mantinga |
74.4%
29/39 |
25%
6/24 |
83.3%
15/18 |
23
18/5 |
17 | 9 | 12 | 1 | 2 | 22 | 19 | 91 |
| 2026-2-19 | Šakių Vytis-VDU |
70.7%
29/41 |
38.9%
14/36 |
81.8%
9/11 |
38
29/9 |
35 | 11 | 11 | 3 | 1 | 19 | 13 | 109 |
| 2026-2-5 | Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis |
56.1%
23/41 |
33.3%
9/27 |
66.7%
16/24 |
28
21/7 |
17 | 9 | 7 | 2 | 3 | 23 | 20 | 89 |
| 2026-1-31 | Marijampolės Sūduva-Mantinga |
56.1%
23/41 |
45.5%
10/22 |
85.2%
23/27 |
29
21/8 |
17 | 2 | 9 | 3 | 1 | 19 | 23 | 99 |
| 2026-1-29 | Šakių Vytis-VDU |
62.8%
27/43 |
31.8%
7/22 |
60%
9/15 |
33
23/10 |
15 | 7 | 14 | 2 | 2 | 17 | 25 | 84 |
| 2026-1-27 | Kauno Žalgiris-2 |
69.8%
30/43 |
29.4%
5/17 |
60%
12/20 |
42
32/10 |
20 | 9 | 19 | 7 | 4 | 19 | 21 | 87 |
| 2026-1-24 | Šakių Vytis-VDU |
60.9%
28/46 |
35.5%
11/31 |
66.7%
10/15 |
34
23/11 |
25 | 11 | 8 | 1 | 2 | 16 | 20 | 99 |
| 2026-1-22 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta |
53.7%
22/41 |
40%
8/20 |
64.3%
18/28 |
26
23/3 |
17 | 12 | 11 | 0 | 4 | 17 | 26 | 86 |
| 2026-1-19 | Šakių Vytis-VDU |
55%
22/40 |
35%
7/20 |
90%
18/20 |
30
27/3 |
22 | 6 | 8 | 1 | 5 | 14 | 18 | 83 |
| 2026-1-17 | Vilkaviškio Perlas Go |
70%
28/40 |
20.8%
5/24 |
81%
17/21 |
38
30/8 |
16 | 9 | 14 | 4 | 1 | 20 | 21 | 88 |
| 2026-1-15 | Šakių Vytis-VDU |
67.6%
23/34 |
37.5%
9/24 |
85%
17/20 |
22
21/1 |
17 | 5 | 13 | 1 | 0 | 18 | 20 | 90 |
| 2026-1-10 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU |
63.9%
23/36 |
25%
6/24 |
68%
17/25 |
23
16/7 |
21 | 8 | 13 | 1 | 0 | 17 | 21 | 81 |
| 2026-1-8 | Šakių Vytis-VDU |
78.9%
30/38 |
41.9%
13/31 |
100%
8/8 |
30
25/5 |
25 | 6 | 11 | 1 | 0 | 18 | 14 | 107 |
| 2026-1-3 | Alytaus Alytus |
53.3%
24/45 |
31%
9/29 |
52.6%
10/19 |
50
35/15 |
21 | 11 | 17 | 0 | 8 | 14 | 16 | 85 |
| 2025-12-20 | Šakių Vytis-VDU |
56.3%
18/32 |
30%
9/30 |
70%
21/30 |
45
37/8 |
19 | 6 | 13 | 2 | 0 | 17 | 25 | 84 |
| 2025-12-13 | Šakių Vytis-VDU |
57.8%
26/45 |
45%
9/20 |
84.6%
11/13 |
24
15/9 |
16 | 14 | 15 | 1 | 1 | 21 | 16 | 90 |
| 2025-12-11 | Ukmergės Stekas |
81.8%
27/33 |
29%
9/31 |
63.2%
12/19 |
32
24/8 |
23 | 9 | 14 | 3 | 0 | 14 | 19 | 93 |
| 2025-12-9 | Kėdainių sporto centras |
59%
23/39 |
44.7%
17/38 |
52.9%
9/17 |
48
33/15 |
25 | 11 | 15 | 2 | 4 | 18 | 17 | 106 |
| 2025-12-6 | Šakių Vytis-VDU |
54.3%
19/35 |
31.4%
11/35 |
75%
15/20 |
33
20/13 |
24 | 10 | 13 | 3 | 1 | 17 | 17 | 86 |
| 2025-12-4 | Mažeikių M Basket |
63.4%
26/41 |
36%
9/25 |
82.8%
24/29 |
38
28/10 |
20 | 9 | 16 | 1 | 1 | 23 | 19 | 103 |
| 2025-11-27 | Šakių Vytis-VDU |
67.5%
27/40 |
32.3%
10/31 |
80%
8/10 |
33
26/7 |
16 | 13 | 12 | 0 | 4 | 21 | 16 | 92 |
| 2025-11-25 | Šakių Vytis-VDU |
62.9%
22/35 |
48%
12/25 |
85.7%
6/7 |
28
22/6 |
17 | 6 | 10 | 2 | 1 | 22 | 16 | 86 |
| 2025-11-22 | Šakių Vytis-VDU |
63.3%
31/49 |
13%
3/23 |
60%
15/25 |
41
25/16 |
26 | 6 | 11 | 3 | 7 | 22 | 22 | 86 |
| 2025-11-20 | Plungės Olimpas |
72.4%
21/29 |
25.7%
9/35 |
63%
17/27 |
34
24/10 |
19 | 14 | 18 | 6 | 1 | 20 | 22 | 86 |
| 2025-11-8 | Šilutės Šilutė-PDS.lt |
59.1%
26/44 |
24.2%
8/33 |
50%
8/16 |
43
31/12 |
22 | 9 | 9 | 4 | 3 | 17 | 16 | 84 |
| 2025-11-6 | Šakių Vytis-VDU |
57.5%
23/40 |
12.5%
2/16 |
83.3%
10/12 |
33
28/5 |
12 | 10 | 18 | 5 | 4 | 18 | 17 | 62 |
| 2025-10-30 | Šakių Vytis-VDU |
66.7%
30/45 |
21.4%
6/28 |
71.4%
10/14 |
36
26/10 |
16 | 11 | 8 | 2 | 0 | 18 | 12 | 88 |
| 2025-10-25 | Šakių Vytis-VDU |
61.2%
30/49 |
29.2%
7/24 |
48.1%
13/27 |
44
29/15 |
28 | 12 | 14 | 4 | 2 | 21 | 23 | 94 |
| 2025-10-23 | Telšių Telšiai |
68.3%
28/41 |
39.1%
9/23 |
76.9%
10/13 |
42
36/6 |
22 | 6 | 19 | 0 | 2 | 18 | 18 | 93 |
| 2025-10-18 | Palangos Olimpas |
65.9%
29/44 |
27.3%
6/22 |
50%
9/18 |
37
28/9 |
23 | 7 | 16 | 2 | 4 | 25 | 17 | 85 |
| 2025-10-16 | Šakių Vytis-VDU |
62.5%
25/40 |
36%
9/25 |
70%
7/10 |
29
23/6 |
16 | 5 | 12 | 1 | 2 | 18 | 15 | 84 |
| 2025-10-11 | Vilniaus Rytas-2 |
64%
16/25 |
29%
9/31 |
52.9%
9/17 |
32
23/9 |
16 | 8 | 20 | 3 | 2 | 15 | 16 | 68 |
| 2025-10-9 | Šakių Vytis-VDU |
59.1%
26/44 |
33.3%
8/24 |
62.5%
5/8 |
41
29/12 |
14 | 8 | 14 | 2 | 1 | 15 | 15 | 81 |
| 2025-10-2 | Kretingos Kretinga-Rivile |
64.3%
27/42 |
34.6%
9/26 |
66.7%
8/12 |
42
31/11 |
27 | 11 | 16 | 7 | 0 | 23 | 16 | 89 |
NKL (Nacionalinė krepšinio lyga)| Naudingumas | 142 | Telšių Telšiai | 2026-2-19 |
| Taškai | 109 | Telšių Telšiai | 2026-2-19 |
| Atkovoti kamuoliai | 50 | Kretingos Kretinga-Rivile | 2026-4-8 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 35 | Telšių Telšiai | 2026-2-19 |
| Perimti kamuoliai | 14 | Vilkaviškio Perlas Go | 2026-4-23 |
| Blokuoti metimai | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2026-1-27 |
| Dvitaškių pataikė | 31 | Kretingos Kretinga-Rivile | 2026-3-31 |
| Tritaškių pataikė | 17 | Kėdainių sporto centras | 2025-12-9 |
| Baudų pataikė | 26 | Kretingos Kretinga-Rivile | 2026-4-8 |
| Naudingumas | 42 | Titas Januševičius | Šilutės Šilutė-PDS.lt | -- |
| Taškai | 33 | Titas Januševičius | Vilkaviškio Perlas Go | -- |
| Atkovoti kamuoliai | 22 | Augustinas Mikštas | Palangos Olimpas | -- |
| Rezultatyvūs perdavimai | 11 | Gabrielius Čelka | Vilniaus Rytas-2 | -- |
| Perimti kamuoliai | 6 | Gabrielius Čelka | Mažeikių M Basket | -- |
| Blokuoti metimai | 4 | Gabrielius Čelka | Kretingos Kretinga-Rivile | -- |
| Dvitaškių pataikė | 12 | Gabrielius Čelka | Kretingos Kretinga-Rivile | -- |
| Tritaškių pataikė | 6 | Titas Januševičius | Telšių Telšiai | -- |
| Baudų pataikė | 14 | Titas Januševičius | Vilkaviškio Perlas Go | -- |
| Naudingumas | 2017-2018 | 106.9 |
| Taškai | 2017-2018 | 92 |
| Atkovoti kamuoliai | 2017-2018 | 40.1 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 2025-2026 | 19.6 |
| Perimti kamuoliai | 2025-2026 | 8.2 |
| Blokuoti metimai | 2025-2026 | 2 |
| Dvitaškių pataikė | 2012-2013 | 26 |
| Tritaškių pataikė | 2021-2022 | 11.3 |
| Baudų pataikė | 2017-2018 | 16.5 |
| Naudingumas |
Edgaras Stanionis 2012/2013 |
25 |
| Taškai |
Edgaras Stanionis 2012/2013 |
24 |
| Atkovoti kamuoliai |
Karolis Brusokas 2015/2016 |
9.6 |
| Rezultatyvūs perdavimai |
Karolis Babkauskas 2017/2018 |
7.7 |
| Perimti kamuoliai |
Edgaras Stanionis 2012/2013 |
3.5 |
| Blokuoti metimai |
Darjuš Lavrinovič 2019/2020 |
1.4 |
| Dvitaškių pataikė |
Edgaras Stanionis 2012/2013 |
7 |
| Tritaškių pataikė |
Paulius Beliavičius 2018/2019 |
2.8 |
| Baudų pataikė |
Edgaras Stanionis 2012/2013 |
5.5 |
S.Dariaus ir S.Girėno taurė| Naudingumas | 86 | Marijampolės Sūduva-Mantinga | 2026-3-19 |
| Taškai | 83 | Marijampolės Sūduva-Mantinga | 2026-3-17 |
| Atkovoti kamuoliai | 30 | Marijampolės Sūduva-Mantinga | 2026-3-19 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 15 | Marijampolės Sūduva-Mantinga | 2026-3-17 |
| Perimti kamuoliai | 9 | Marijampolės Sūduva-Mantinga | 2026-3-17 |
| Blokuoti metimai | 2 | Marijampolės Sūduva-Mantinga | 2026-3-19 |
| Dvitaškių pataikė | 21 | Marijampolės Sūduva-Mantinga | 2026-3-19 |
| Tritaškių pataikė | 10 | Marijampolės Sūduva-Mantinga | 2026-3-17 |
| Baudų pataikė | 18 | Marijampolės Sūduva-Mantinga | 2026-3-19 |
| Naudingumas | 26 | Jokūbas Rubinas | Marijampolės Sūduva-Mantinga | -- |
| Taškai | 19 | Jokūbas Rubinas | Marijampolės Sūduva-Mantinga | -- |
| Atkovoti kamuoliai | 8 | Augustinas Mikštas | Marijampolės Sūduva-Mantinga | -- |
| Rezultatyvūs perdavimai | 6 | Gabrielius Čelka | Marijampolės Sūduva-Mantinga | -- |
| Perimti kamuoliai | 2 | Gabrielius Čelka | Marijampolės Sūduva-Mantinga | -- |
| Blokuoti metimai | 1 | Kajus Leliukas | Marijampolės Sūduva-Mantinga | -- |
| Dvitaškių pataikė | 5 | Gabrielius Čelka | Marijampolės Sūduva-Mantinga | -- |
| Tritaškių pataikė | 3 | Kajus Leliukas | Marijampolės Sūduva-Mantinga | -- |
| Baudų pataikė | 7 | Jokūbas Rubinas | Marijampolės Sūduva-Mantinga | -- |
| Naudingumas | 2025-2026 | 85.5 |
| Taškai | 2025-2026 | 82 |
| Atkovoti kamuoliai | 2025-2026 | 29.5 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 2025-2026 | 14 |
| Perimti kamuoliai | 2025-2026 | 7.5 |
| Blokuoti metimai | 2025-2026 | 1 |
| Dvitaškių pataikė | 2025-2026 | 20 |
| Tritaškių pataikė | 2025-2026 | 8.5 |
| Baudų pataikė | 2025-2026 | 16.5 |
| Naudingumas |
Jokūbas Rubinas 2025/2026 |
18.5 |
| Taškai |
Jokūbas Rubinas 2025/2026 |
14.5 |
| Atkovoti kamuoliai |
Augustinas Mikštas 2025/2026 |
7.5 |
| Rezultatyvūs perdavimai |
Gabrielius Čelka 2025/2026 |
3.5 |
| Perimti kamuoliai |
Nojus Vaivada 2025/2026 |
1.5 |
| Blokuoti metimai |
Nojus Lebskas 2025/2026 |
1 |
| Dvitaškių pataikė |
Gabrielius Čelka 2025/2026 |
3.5 |
| Tritaškių pataikė |
Kajus Leliukas 2025/2026 |
2.5 |
| Baudų pataikė |
Jokūbas Rubinas 2025/2026 |
4 |