Nuotr.:

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezono pasiruošimui einant į pabaigą Mažeikių „Ereliai“ žemaičių derbyje nusileido telšiškių klubui.

Aloyzo Rudžio treniruojami mažeikiškiai savų sirgalių akivaizdoje pralaimėjo rezultatu 69:72  (20:12, 16:15, 17:15, 16:30).

Pirmąjį kėlinį „Ereliai“ pradėjo atkarpa 7:4, o iki ketvirčio pabaigos susikrovė aštuonių taškų pranašumą (20:12).

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai spurtavo 11:5 taip padidindami telšiškių atsilikimą iki keturiolikos (31:17), tačiau pastarieji atsakė atkarpa 5:10 ir sumažino mažeikiškių pranašumą iki devynių (36:27).

Trečiąjį kėlinį mažeikiškiai ir vėl pradėjo spurtu 15:7 ir nutolo rezultatu 51:34, tačiau žemaičių charakterį demonstravę „Telšiai“ atsakė atkarpa 2:8 ir sumažino deficitą iki vienuolikos (53:42).

Paskutiniajame kėlinyje telšiškiai palaipsniui tirpdė šeimininkų pranašumą, tad sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė tik šeši taškai (60:54). Antrojoje ketvirtojo ketvirčio pusėje jauna mažeikiškių rotacija nesugebėjo išlaikyti pranašumo, tad „Telšiai“ išsivežė pergalę iš Mažeikių.

„Ereliai“: Mindaugas Reminas 14, Darius Marcinkevičius, Laurynas Kaveckis ir Tomas Zdanavičius po 9, Robertas Žibikas ir Ričardas Verbickas po 8, Ignas Razutis 3, Domantas Tiška ir Kajus Petrulevičius 2.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 16, Osvaldas Mačernis 13, Vilius Pocius ir Mantvydas Stašelis po 10, Audrius Maneikis 7, Ovidijus Kaminskas 6, Erikas Kubilius ir Kajus Okmanas po 4, Tomas Domarkas ir Marius Kazlauskas.