Edvinas Jezukevičius iki rungtynių pabaigos likus kelioms minutėms jau prašėsi keitimo, tačiau daugiau stabdymų nebebuvo. Išbuvęs aikštėje iki mačo pabaigos, Jezukevičius tritaškiu pelnė 100-ąjį tašką ir taip vainikavo pirmąją Šakių „Vyčio“ (1-0) pergalę Mezon NKL sezone.

12
25
100%
4/4
9

Aurimo Jasilionio treniruojamas klubas savų žiūrovų akivaizdoje 100:62 (28:12, 24:14, 20:13, 28:23) neturėjo vargo su Molėtų „Ežerūnu“ (0-1).

Pirmuosius „Vyčio“ taškus naujajame sezone tritaškiu pelnė Gytis Radzevičius. Sužaidus 7 minutes šakiečiai turėjo minimalią persvarą (9:8), tačiau Aurelijus Pukelis, Jezukevičius ir Paulius Beliavičius surinko po 5 taškus, Šarūnas Vingelis pridėjo du tritaškius, o „Vytis“ po spurto 25:6 nutolo 20 taškų atstumu (34:14).

Antrajame kėlinyje „Vytis“ ir toliau didino persvarą, o ketvirčio pabaigoje, pirmąjį kartą pasižymėjus jauniesiems Justui Sakalauskui Ir Juliui Daugėlai, „Vyčio“ persvara buvo dviguba – 52:26.

Trečiajame ketvirtyje „Vytis“ nemažino apsukų ir įpusėjus kėliniui išlaikė dvigubą pranašumą (64:32). Netrukus Šakių komandos treneris Aurimas Jasilionis į aikštę išleido tris jaunuosius komandos krepšininkus – Sakalauską, Daugėlą ir Marką Užukauską.

Ketvirtajame kėlinyje į aikštę sugrįžo pagrindiniai krepšininkai, kurie padėjo pranašumą padidinti iki 38 taškų.

Šiose rungtynėse „Vytis“ vienu metu buvo pataikęs net 10 tritaškių iš 12 bandymų (81,8 proc.), tačiau antroje susitikimo pusėje tolimų šūvių pataikymas šiek tiek suprastėjo iki 58 proc. (14/24).

Antrąsias sezono rungtynes „Vytis“ žais jau rytoj, šeštadienį. Šakiečiai Kaune 16 val. susitiks su vietos KTU krepšininkais.

„Vytis“: Edvinas Jezukevičius 19 (5/8 dvit., 3/4 trit.), Karolis Babkauskas (4 rez. perd.) ir Paulius Beliavičius po 12, Brianas Wanamakeris 11, Šarūnas Vingelis ir Gytis Radzevičius po 10.

„Ežerūnas: Jonas Zakas 24 (9/13 dvit.), Karolis Lukošiūnas 11 Eimantas Narušis 7.