Nuotr.: A.Čižos
Nuotr. A.Čižos

20-ąjį gimtadienį šventęs Jonas Zakas surinko dvigubą dublį ir jo vedamas Molėtų „Ežerūnas“ (2-2) iškovojo antrą iš eilės pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon NKL). Gintauto Vileitos auklėtiniai namie 84:79 (18:17, 19:11, 24:27, 23:24) įveikė trečią iš eilės nesėkmę patyrusius Vilniaus „Perlo“ (1-3) krepšininkus.

21
31
11
83%
5/6

Jaunasis J.Zakas per 28 minutes pelnė 21 tašką, atkovojo 11 kamuolių ir surinko 31 naudingumo balą, taip sužaisdamas geriausias asmenines rungtynes Mezon NKL pirmenybėse.

Šeimininkai persvarą perėmė jau nuo pirmojo kėlinio vidurio, tačiau „Perlo“ krepšininkai per kovinį atstumą laikėsi viso mačo metu. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Ežerūnas“ buvo susikrovęs 10 taškų persvarą (65:55), tačiau rungtynėms artėjant į pabaigą, „Perlo“ deficitas tesiekė 2 taškus (74:76). Vis dėlto paskutines minutes užtikrinčiau sužaidė Molėtų ekipa, o svečių bandymas gelbėtis pražangomis buvo nesėkmingas.

„Ežerūnas“ sugebėjo iškovoti pergalę nepaisant to, jog krepšį iš toli atakavo 23 proc. taiklumu (6/26 metimai), kai vilniečių tolimi metimai skrodė tinklelį 13 kartų iš 28 bandymų (46 proc.). Verta išskirti ir tai, jog abi komandos itin brangino kamuolį – šeimininkai suklydo 4, o „Perlo“ ekipa – 7 kartus.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 21 (11 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas 15, Raimundas Ambrulaitis 13.

„Perlas“: Lukas Kvedaravičius 15, Arnas Beručka 14, Domantas Pipiras ir Aistis Pilauskas po 12.