Joniškio „Delikatesas“ (4-6) Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) išvykoje 70:65 (18:13, 17:14, 20:20, 15:18) palaužė Molėtų „Ežerūno“ krepšininkus.

5
19
11
3

„Ežerūnas“ dar ketvirtojo kėlinio viduryje atsilikinėjo 9 taškais (51:60), tačiau surengė spurtą 8:2 iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms ir skirtumą nurėžė iki 3 taškų (59:62).

Rytis Biliartas, likus 48 sekundėms iki susitikimo pabaigos, pataikė dvitaškį ir padidino „Delikateso“ pranašumą iki 6 taškų (68:62), tačiau jau kitoje atakoje Laurynas Kurlys smeigė tritaškį ir rezultatas tapo 68:65.

Vis dėlto, Molėtų ekipai pritrūko laiko, o „Delikateso“ krepšininkai užtikrintai sumetė baudų metimus paskutinėmis rungtynių akimirkomis ir šventė pergalę.

„Ežerūnas“: Karolis Lukošiūnas 16, Arnas Adomavičius 14, Jonas Zakas 13.

„Delikatesas“: Rytis Biliartas 15, Giedrius Stankevičius ir Mantas Margis po 13.