Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr. V.Skroblas

Dar vieną pergalę Mezon NKL pirmenybėse iškovojo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (10-2). Čempionų titulą ginantys marijampoliečiai namuose 81:59 (20:19, 26:8, 19:15, 16:17) sukaustė Vilniaus „Perlą“ (3-9).

19
26
9
6

Suvalkijos sostinės ekipai tai buvo jau penktoji pergalė iš eilės.

Nors po pirmojo kėlinio Marijampolės klubas savo pusėje turėjo tik minimalų pranašumą (20:19), sūduviečiai atkuto antrajame ketvirtyje.

Jame aikštelės šeimininkai sugebėjo spurtuoti 18:2, varžovams nė taško neleisdami įmesti paskutines tris ketvirčio minutes.

Antroje rungtynių pusėje sostinės krepšininkai į šturmą nekilo. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai ir toliau išlaikė dar antrajame kėlinyje įjungtą pavarą ir varžovų arčiau nebeprisileido.

Šiose rungtynėse į aikštelę sugrįžo dvi savaites nerungtyniavęs Ernestas Ežerskis. Atakų organizatorius per 16 minučių spėjo pelnyti 8 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud. met.), atkovojo kamuolį bei atliko du rezultatyvius perdavimus.

Marijampoliečiai šiose rungtynėse užtikrintai grūmėsi po krepšiais. „Sūduva-Mantinga“ kovą dėl kamuolių laimėjo 40-30.

Rezultatyviausiai šeimininkų komandoje rungtyniavo 19 taškų surinkęs Ignas Labutis, kuris pelnė 19 taškų (5/8 dvit., 3/5 trit., 0/1 baud. met.). Jis taip pat atkovojo 9 kamiolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Labutis 19, Žygimantas Šimonis ir Andrius Aleksandrovas po 17, Antanas Udras 9, Ernestas Ežerskis 8.

„Perlas“: Lukas Kvedaravičius 15, Deividas Sirvydis 12.