Nuotr.: JSK.lt
Nuotr. JSK.lt

Antrąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) čempionate iškovojo „Jonavos“ (6-7) ekipa, namuose 77:72 (13:18, 17:20, 21:10, 26:24) įveikusi „Tauragės“ (7-6) krepšininkus.

19
22
100%
4/4
75%
6/8

Rungtynių pradžioje jonaviečius parbloškė svečių spurtas 12:0, po kurio „Tauragė“ išsiveržė į priekį grėsminga persvara (17:6). „Jonava“ susiėmė gynyboje, svečiai penkias rungtynių minutes nepelnė taškų ir šeimininkai jau buvo priekyje (20:18). Tiesa, trylikos taškų šou per keturių minučių atkarpą surengęs Aivaras Kvedaravičius padėjo „Tauragei“ po pirmųjų dviejų kėlinių pirmauti 38:30.

Trečiojo kėlinio pradžioje tauragiškiai dar labiau padidino atotrūkį nuo „Jonavos“ (43:32). Sunkiu momentu šeimininkus traukti pradėjo Lukas Grabauskas, per 4 minutes pelnęs 11 taškų, ir išvedęs komandą į priekį (49:48). Sėkmingas jonaviečių žaidimas persikėlė ir į ketvirtąjį kėlinį (62:57). Nors „Tauragė“ dar bandė perimti iniciatyvą (65:64), „Jonava“ tiksliai organizavo atakas ir netruko susigrąžinti rungtynių kontrolę bei iškovoti pergalę.

„Jonava“: Lukas Grabauskas 19, Johnas Brisco 18, Ebuka Anyoarah 14, Martynas Pacevičius 7.

„Tauragė“: Aivaras Kvedaravičius 22 taškai, Liudas Radavičius 19, Rytis Pipiras 13.