Galingą pasirodymą surengęs Karolis Giedraitis pagerino asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rekordus, o jo vedamas Vilniaus „Perlas“ (6-10) pasiekė antrąją pergalę iš eilės. Vis labiau įsibėgėjantys Arvydo Gronskio auklėtiniai savo aikštėje 101:85 (27:25, 27:25, 24:25, 23:10) įveikė Molėtų „Ežerūno“ (6-10) krepšininkus ir laimėjo šeštą kartą per 16 rungtynių.

15
30
11
5

Mačą starto penkete pradėjęs K.Giedraitis per 28 minutes pelnė 26 taškus (8/11 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Ankstesnis 19-mečio rezultatyvumo rekordas buvo 19 taškų, o naudingumo – 21.

Nugalėtojas rungtynėse išsisprendė per lemiamą kėlinį, prieš kurį komandas teskyrė trys taškai – 78:75. Tačiau jo viduryje vilniečiai surengė spurtą 13:4 ir įgijo dviženklę persvarą – 94:83.

Kitoje atakoje Jonas Zakas atsakė dvitaškiu, bet paskui šeimininkai pridėjo dar septynis taškus ir padėjo tašką šiame susitikime – 101:85.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 26, Aistis Pilauskas ir Arnas Beručka (11 atk. kam.) – po 15, Marek Blaževič 14, Tadas Vaičiūnas 11.

„Ežerūnas“: Karolis Lukošiūnas 18, Jonas Zakas 17, Arnas Adomavičius 15, Raimundas Ambrulaitis ir Marius Pociukonis – po 10.