Nuotr.: A. Čiža

Įnirtinga kova Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) vyko Molėtuose, kur vietos „Ežerūnas“ (8-11) tik po pratęsimo 95:94 (19:14, 30:20, 13:25, 20:23, 13:12) palaužė Kauno KTU (2-17) krepšininkus, kuriems tai buvo 9 nesėkmė paeiliui.

16
29
5
3

Šeimininkai po dviejų kėlinių dar turėjo 15 taškų persvarą (49:34), tačiau per antrąją rungtynių pusę kauniečiai sugebėjo viską pasukti 180 laipsnių kampu. Trečiąjį kėlinį jie laimėjo rezultatu 25:13 ir prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui iš „Ežerūno“ persvaros teliko 3 taškai.

Ketvirtajame kėlinyje rungtynės jau vyko taškas į tašką, o iki kėlinio pabaigos likus 21 sekundei, KTU dar pirmavo 82:81. Vis tik, Raimundas Ambrulaitis stojo prie baudų metimų linijos, kur pataikė tik vieną baudą iš dviejų ir rezultatą išlygino, o paskutinės KTU atakos metu Igno Daukšio dvitaškis skriejo pro šalį.

Tačiau tai nebuvo paskutinė ataka paskutiniajame ketvirtyje ir savo šanso sulaukė „Ežerūnas“, bet R. Ambrulaičio dvitaškis taip pat tikslo nepasiekė ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Kaip ir ketvirtajame kėlinyje, taip ir pratęsimo metu rungtynės buvo atkaklios ir nė viena iš komandų apčiuopiamos persvaros nesusikrovė. Tiksint paskutinei pratęsimo minutei persvarą vėl turėjo KTU ekipa, kuri pirmavo 94:92. Vis dėlto, lemiamą žodį šiame susitikime tarė Laurynas Kirlys, kuris likus 10 sekundžių iki pratęsimo pabaigos, smeigė tolimą metimą, kuris kaip paaiškėjo vėliau tapo pergalingu.

„Ežerūnas“: Laurynas Kirlys 18 (4/7 trit.), Ignas Lukošius 16 (8/11 dvit., 9 atk. kam., 29 naud. bal.), Karolis Lukošiūnas 14, Raimundas Ambrulaitis 13.

KTU: Ignas Daukšys 28 (13/15 dvit., 9 atk. kam., 33 naud. bal.), Karolis Kokoška 24, Deividas Rinkūnas 15 (1/7 trit.)