Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr. V.Skroblas

Penktąją iš eilės, tačiau šįkart itin sudėtingą pergalę iškovojo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai.

19
22
6
75%
6/8

Marijampoliečiai sostinėje 83:80 nugalėjo Vilniaus „Perlo“ klubą.

Rungtynių pradžia ne itin sekėsi marijampoliečiams, kurie pirmosiomis ketvirčio minutėmis į savo krepšį praleido septynis taškus be atsako.

Netrukus Ryčio Vaišvilos auklėtiniai atsidarė savo taškų sąskaitą, tačiau pirmąją dešimties minučių atkarpą Mezon NKL čempionai vis tiek galiausiai baigė su devynių taškų deficitu (13:22).

Vis tik reikalai „Sūduvai-Mantingai“ palankia eiga klostytis pradėjo antrajame kėlinyje. Marijampolės klubas spurtavo 14:2 ir greitai perėmė iniciatyvą, pirmaudami trijų taškų skirtumu (27:24).

Vis tik jaunieji „Perlo“ krepšininkai demonstravo pagirtiną atkaklumą, o rungtynių nugalėtojai sprendėsi tik mačo pabaigoje. Marijampoliečius į priekį lemiamu metu stumtelėjo Martynas Zigmantavičius, kuris likus minutei pataikė gyvybiškai svarbų tritaškį (81:77).

Per likusį laiką vilniečiai pradėjo taikyti pražangų taktiką, tačiau „Sūduva-Mantinga“ artėjusios pergalės iš savo rankų jau nebepaleido ir svarbiu metu mažiau klydę, iš Vilniaus išvyko su pergale.

Marijampolės komandą į priekį vedė 19 taškų (6/8 dvit., 1/1 trit., 4/6 baud. met.) pelnęs ir 22 naudingumo balus surinkęs Ignas Labutis.

„Perlas“: Lukas Kvedaravičius 20, Deividas Sirvydis 15, Karolis Giedraitis, Domantas Vilys ir Margiris Normantas po 9.

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Labutis 19, Antanas Udras 18, Martynas Zigmantavičius 14, Andrius Aleksandrovas 10, Žygimantas Šimonis 9.