Nuotr.:

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) autsaiderių dvikovoje pergalę šventė Kauno KTU (5-19) krepšininkai, kurie namuose 77:75 (20:22, 16:20, 18:14, 23:19) palaužė Joniškio „Delikatesą“ (6-18). Kauniečiai pasiekė jau trečiąją pergalę per pastarąsias penkerias rungtynes.

21
23
67%
6/9
43%
3/7

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis, o iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus minutei, rezultatas dar buvo lygus (71:71).

Likus 16 sekundžių šeimininkai pirmavo 75:72, tačiau svečius gelbėti ėmėsi Žilvinas Petraitis, kuris iki kėlinio pabaigos likus 2 sekundėms pelnė du taškus su pražanga ir išlygino rezultatą (75:75).

Kai jau atrodė, jog komandos bus priverstos žaisti pratęsimą, Deividas Rinkūnas turėjo kitokių minčių. Jis priėmė kamuolį iš Mato Ragausko ir su ketvirtojo kėlinio sirena pataikė pergalingą metimą, padovanojusį kauniečiams įspūdingą pergalę.

KTU: Matas Ragauskas 21, Deividas Rinkūnas 12, Karolis Kokoška 10.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 26 (8/12 dvit., 27 naud. bal.), Rytis Biliartas 21 (8 atk. kam., 25 naud. bal.), Giedrius Stankevičius 10.