„Jonavos“ šokėja Nuotr.: NKL/D.Lukšta
Lukas Grabauskas Nuotr.: NKL/D.Lukšta

„Jonavos“ krepšininkai tęsia pergalingą žygį Mezon NKL aštuntfinalyje. Antrose serijos rungtynėse jonaviečiai po dramatiškos kovos savo aikštėje 65:63 (21:16, 10:17, 12:17, 22:13) palaužė „Telšius“.

Foto galerija

Serijoje iki trijų pergalių „Jonavos“ krepšininkai pirmauja rezultatu 2:0. Trečiosios ir galbūt lemiamos serijos rungtynės šeštadienį vyks Telšiuose.

Permainingose rungtynėse iniciatyvą savo rankose turėjo abi ekipos. Tiesa, po trijų kėlinių 7 taškų pranašumu pirmavo „Telšiai“ (50:43).

Pačioje ketvirtojo kėlinio pabaigoje iniciatyvos ėmė Brytonas Hobbsas. Iš pradžių amerikietis, esant rezultatui 60:63, išprovokavo varžovo pražangą ir pataikė abu baudų metimus. Šeimininkams apsigynus, B. Hobbsas aštriu reidu į varžovų baudos aikštelę ne tik pelnė du taškus, bet privertė dar sykį prasižengti „Telšius“ (65:63).

Per likusias septynias sekundes šeimininkai sutrukdė lemiamą svečių išpuolį – buvo užfiksuotas ginčas. Kamuolys vėl buvo grąžintas „Telšiams“, bet paskutinis Kajaus Okmano tritaškis su lyg rungtynių pabaigos sirena skriejo pro šalį ir pergalė iškovojo jonaviečiai.

Rungtynių negalėjo baigti vienas „Jonavos“ lyderių Dovydas Redikas, kuriam paskutinėmis mačo minutėmis buvo prakirstas antakis.

„Jonava:“ Brytonas Hobbsas 13, Ebuka Anyaorah 11, Dovydas Redikas ir Justas Vazalis po 10, Martynas Pacevičius 9, Lukas Grabauskas 7.

„Telšiai“: Erikas Kubilius 13 taškų, Mindaugas Norkus 12, Deividas Keburys ir Kajus Okmanas po 9, Laurynas Kaveckis ir Vilius Pocius po 8.