Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

Mažeikių „Ereliai“ Nacionalinės krepšinio lygos („Mezon-NKL“) aštuntfinalio namų rungtynėse pergalės pamatus pastatė dar pirmajame kėlinyje ir 94:80 (31:16, 21:24, 20:20, 22:20) įveikė Vilniaus „Perlą“ bei seriją iki 3 pergalių laimėjo 3-1.

20
29
2
6

„Erelių“ ketvirtfinalio etape lauks Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“, kuris reguliarųjį sezoną baigė trečioje vietoje.

Mažeikių klubas pralaimėjo pirmąsias serijos rungtynes, bet po to iškovojo tris pergalės iš eilės. Reguliariajame sezone Arvydo Straupio komanda buvo tik vienuolikta, kai „Perlas“ užėmė šeštąją vietą.

Pirmojo kėlinio pradžioje Nerijus Barauskas pelnė dvitaškį, tritaškį pridėjo Aurimas Urbonas, o šeimininkų spurtą 10:2 užbaigė dar vienas Torrance‘o Rowe‘o tolimas metimas, leidęs „Ereliams“ įgyti dviženklę persvarą (19:7).

Po pirmojo kėlinio Mažeikių ekipa pirmavo 31:16.

„Perlas“ atkuto po ilgosios pertraukos. Lukas Kvedaravičius sudrebino lanką dėjimu, o Aistis Piliauskas pasižymėjo iš toli ir svečių deficitas trečiojo kėlinio viduryje tesiekė 4 taškus (54:58).

Vos po poros minučių vilniečiams pavyko surengti dar vieną sėkmingą trumpą atkarpą ir po Simo Jarumbausko taškų rezultatas tapo 60:63.

Vis tik S. Jarumbauskas taškus pelnė iki kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei pustrečios minutės ir tai buvo paskutiniai „Perlo“ taškai trečiajame ketvirtyje. Tuo pasinaudoję šeimininkai užbaigė likusią dalį laimėdami atkarpą 9:0 ir susigrąžino dviženklę persvarą (72:60).

Ketvirtajame kėlinyje „Perlas“ didesnio pasipriešinimo nebeparodė ir prie mažeikiškių nebuvo priartėję net per vienženklį atstumą.

„Ereliai“: Nerijus Barauskas 20 (6/6 dvit.), Torrance‘as Rowe‘as 18, Tomas Zdanavičius 15 (7/9 dvit., 8 atk. kam.), Haroldas Saprykinas (3/10 metimų) ir Antanas Bertašius po 10.

„Perlas“: Deividas Sirvydis 20 (3/9 trit.), Lukas Kvedaravičius 19, Arnas Beručka 13.